Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Volby 2021 StarDance 2021

Nejnovější kauzy

Markéta Vondroušová se zasnoubila. Stříbrná medailistka z Tokia řekla ano své lásce z dětství

Zdroj: Se svolením Markéty Vondroušové
+ Další fotografie
Zásnuby

Tenistka Markéta Vondroušová (22) prožívá jedno z nejkrásnějších období. Na olympiádě v Tokiu se jí podařilo vybojovat senzační stříbro a nyní se na Instagramu podělila o radostnou novinu. Markétin dlouholetý přítel Štěpán Šimek (24) ji požádal o ruku. 


Markéta Vondroušová napsala na olympiádě v Tokiu neuvěřitelný příběh. Na turnaj sezony se dostala díky zmraženému žebříčku tenisové organizace WTA na úkor Karolíny Muchové, která jinak v letošní sezoně podávala lepší výkony než sokolovská rodačka. Taky za to Vondroušová schytala obrovskou kritiku od "fanoušků". Nakonec ale na olympiádě dokráčela až do finále a svými výkony zavřela všem pochybovačům ústa.

Po návratu z Tokia pak čerstvou medailistku čekalo další překvapení. Její přítel Štěpán Šimek poklekl a požádal ji o ruku. Tenistka se s radostnou novinou podělila společnou fotkou na Instagramu, ke které napsala "Můj navždy".

Zamilovaný pár tak brzy stvrdí svou lásku, která mezi nimi kvete už dlouhých sedm let. Štěpán začal s Markétou chodit, když jí bylo patnáct, znají se ale mnohem dýl, už odmala. Společně se vídali i na kurtech, jelikož Štěpán se také věnoval tenisu. Ten ale nakonec musel opustit kvůli zranění. I tak si ale s Markétou občas pinkne a vypadá to, že společných chvil budou v budoucnu trávit mnohem víc.

Související články

Další články