Trendy
válka na Ukrajině válka v Izraeli StarDance 2023 Big Brother 2023 Český slavík 2023

Markéta Vondroušová, jak ji neznáte: Půvabná tenistka by mohla konkurovat modelkám

Vondroušová občas sdílí žhavé fotky.
Zdroj: Instagram Markéty Vondroušové.
+ Dalších 18 fotografií
tenis

Markéta Vondroušová si na své konto připsala další úspěch a postoupila do finále prestižního turnaje Wimbledon. V pouhých 24 letech se tak stala velkou nadějí českého tenisu. Jak ale sdílela na svém Instagramu, nemusela by se omezovat pouze na tenisový kurt, kráska by mohla z fleku konkurovat modelkám. 

Tenistka Markéta Vondroušová zabodovala a postoupila do finále Wimbledonu. Porazila ukrajinskou soupeřku Elinu Svitolinovou a český národ na ni tak může být právem hrdý. Jak upozornil web TN.cz, stala se teprve šestou Češkou, která se do finále dostala.

Markéta je poměrně aktivní na svém Instagramu, kde ukázala, že je nejen dobrou tenistkou, ale také pořádnou kočkou, která by mohla konkurovat kdejakým modelkám. Na sociálních sítích si vybudovala solidní základnu fanoušků, sleduje ji téměř 60 000 lidí.

Markéta ukázala perfektní postavu

Úspěšná tenistka s fanoušky sdílí jednak své tenisové úspěchy, ale i střípky z osobního života, ale občas i pořádně žhavé fotky, na kterých ukazuje svou perfektní postavu. A není divu. Z intenzivních tréninků má dokonalou formu.

Ačkoliv by o krásnou tenistku mělo jistě zájem mnoho nápadníků, mají smůlu. Bude to přesně rok od doby, kdy Markéta řekla své ano dlouholeté známosti – Štěpánu Šimkovi. Svatbu měli v rozkvetlých zahradách Chateau Mcely a vrcholová sportovkyně ukázala, že ze sebe umí udělat i princeznu.

Tajný vztah Kristýny a Andreje z Big Brothera. Znali se ještě před show

Související články

Další články

Nejnovější kauzy