Trendy tagy Speciál: Hubněte s námi válka na Ukrajině MasterChef Česko 2022 komunální volby 2022

Markéta Stehlíková o postavě rázné Karly z Ulice: Marečkovi jsou na tom finančně zle a bude hůř

Markéta Stehlíková o postavě rázné Karly z Ulice: Marečkovi jsou na tom finančně zle a bude hůř
Zdroj: Markéta Stehlíková archiv
+ Další 3 fotografie
ulice
Sympatická herečka Markéta Stehlíková (36) je známá momentálně především z nekonečného seriálu Ulice. Její postava neohrožené policistky Karly prošla za krátkou dobu celkem razantní proměnou. S příchodem těhotenství a následně mateřství Karla přehodnotila životní priority a v současné době se naplno věnuje své rodině. Představitelka Karly Markéta prozradila v rozhovoru pro eXtra.cz, jak se bude vyvíjet těžká životní situace u Marečků, kteří nyní válčí s finanční krizí, a také to, co má se svojí seriálovou postavou společné.

Postava Karly Marečkové je v seriálu Ulice poměrně nová a za tu krátkou dobu stihla už spoustu věcí. Z nekompromisní a drsné policistky se Karla proměnila ve starostlivou a milující matku a manželku.

Jak sama její představitelka Markéta Stehlíková říká, zahrát si Karlu byla hlavně touha vyzkoušet si něco nového. "Do té doby jsem nikdy takový dlouhodobý projekt nedělala a ani jsem netočila žádný takový seriál. Byla to touha vyzkoušet práci ve skupině a zároveň mě zajímalo, jak takové natáčení vlastně vypadá," prozradila herečka v rozhovoru pro eXtra.cz.

"Myslím si, že moje postava Karly je taková zásadová a snaží se být v nějaké pravdě. Já osobně se snažím žít svůj život v pravdě a mít nějaké zásady a nějakou rovnost," nechala se slyšet Markéta, která si myslí, že právě tyto vlastnosti má s postavou Karlou společné.

Karla byla ze začátku velmi ambiciózní a prakticky pro svou práci žila. "Myslím, že to úplně stejně nemáme. Mám svoji práci hrozně ráda, ale nechci aby to bylo 99 % mého času. Takže v tom se patrně s Karlou rozcházíme," pokračuje.

Finanční krize rozděluje rodinu Marečkových a bude hůř

Již nějakou chvíli rodina Marečkových zápolí s těžkou finanční situací. Zatímco Karla musí zvládat péči o dvě malé děti a nevydělává, tak na Máru zbylo, aby zabezpečil a utáhl celý chod rodiny což se mu momentálně absolutně nedaří.

Čeho všeho jsou schopny děti, aby si splnily své velké přání? Jak jim vyjít vstříc a nezklamat jejich očekávání, když nám osud právě nepřeje? Jen co se Vojta dozví, že by mohli jet s Karlou, Márou a Kustíkem na týden hory, okamžitě se celý rozzáří.

Bohužel to má malý háček. Vojta se tuhle možnost dozví dříve, než ji Karla s Márou stihnou probrat. Co všechno Vojta později udělá, aby jeli na hory? Proč si na Máru kvůli tomu došlápne ve škole Boženka Puklická? A jak se k tomu Karla a Mára později postaví?

"Marečkovi jsou v tíživé situaci, protože mají dvě malé děti a žijí z jednoho příjmu a mateřské, což není kdovíjak ohromné. Marečkovi se dostanou do ohromných problémů dál a řešení bude komplikované. Myslím si, že nejedna rodina se s takovou tíživou situací potýká," dodává Markéta Stehlíková.

Marek Ztracený o synovi: Je to neřízená střela, pořád má něco zlomeného, maminka šílí

Související články

Další články

Nejnovější kauzy