Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Markéta Procházková se stane sestrou Romana Vojtka! Muzikál Rocky míří do Prahy!

Markéta Procházková si zahraje sestru Romana Vojtka v muzikálu Rocky.
Zdroj: profimedia
+ Dalších 12 fotografií
Strhující příběh podle legendárního filmu Rocky, o životní šanci Sylvestra Stallona uspět a osudové lásce Adrianě, míří do Prahy. Muzikál Rocky už v podstatě obletěl celý svět a nyní se představí i u nás v Čechách. Už na jaře 2017 se můžete těšit na strhující příběh, který inspiroval milióny lidí po celém světě.

Mezi hlavními hvězdami české verze tohoto seriálu bude například Kryštof Michal, Roman Vojtek, Hana Holišová, Markéta Procházková a mnoho dalších.

Markéty Procházkové jsme se zeptali na to, jak se těší na novou roli a jestli vůbec stíhá novou práci skloubit s pořadem Tvoje tvář má známý hlas. „Momentálně je to pro mě velice náročné, jsem teď ráda za každou chvíli volna. Nicméně na svoji roli Adriany, do které se zamiluje sám Rocky, se hrozně těším. I přes ty všechny náročné choreografie a texty. Bude opravdu náročné se všechno perfektně naučit,“ svěřila se Markéta.

Ani Roman Vojtek neunikl našemu dotazu. Romane, jakou roli budete představovat a co pro vás Rocky znamená? „Já budu hrát Pauliho, to je vlastně bratr Adriany (Markéta Procházková). Jelikož hodně času teď trávím s Markétou při natáčení pořadu na Nově, nebude to zas až takový problém se s ní sladit. Film Rocky jsem viděl tisíckrát a moc se mi vždycky líbil. Bude to podle mě pecka,“ dodal Roman.

Pokud tedy máte rádi světové hity jako „Eye of the tiger“, „Fight from the heart“ nebo „Gonna fly now“, máte se rozhodně na co těšit!

„Nikdo nerozdává tak tvrdý rány jako život. Ale nejde o to, jak inkasuješ, tady jde o to, kolik ran uneseš, a přesto se znovu zvedneš, kolik ran dokážeš přijmout a nezastaví tě! Jenom tak se vítězí!“ -Rocky Balboa.

Související články

Další články