Trendy
válka na Ukrajině Olympiáda v Paříži Petr Pavel kauza Kramný

Markéta Pekarová Adamová okouzlila v šatech na tělo: Pozornost přitáhla na svůj dekolt

Markéta Pekarová Adamová během předávání státních vyznamenání.
Zdroj: koláž eXtra.cz/Pavel Dvořák
Předchozí Další
+ Dalších 20 fotografií
móda

Markéta Pekrarová Adamová na předávání státních vyznamenání opravdu zabodovala. Ve smaragdově zelených šatech na tělo s dlouhým rukávem všechny přítomné okouzlila a spolu s prvními dámami Evou Pavlovou, Dagmar Havlovou a Lívií Klausovou byla ozdobou první řady ve Vladislavském sále, jak okomentovali lidé na sociálních sítích. 

Hlavní tvář TOP 09 a předsedkyně Poslanecké sněmovny Markéta Pekarová Adamová na Pražském hradě okouzlila. V nádherných šatech až na zem s ozdobnými kamínky kolem krku a dekoltu, které oblékla na slavnostní předávání metálů z rukou prezidenta Petra Pavla, přitáhla pozornost všech přítomných. Doprovod jí dělal manžel Tomáš Pekara.

Smaragdově zelená barva tmavovlasé političce slušela, čehož i všimli i lidé na sociálních sítích. "Vám to moc slušelo. Nádherné šaty, reprezentativní vizáž," napsala k fotce na Instagramu uživatelka Marcela. "Moc Vám to slušelo! S paní Evou a paní Dagmar jste byly ozdobami první řady," okomentovala snímek Šárka. Navlněné vlasy a zlaté doplňky už tak byly jen třešničkou na dortu celého vzhledu.

Jedna věc by se však dala vytknout, a to fakt, že šaty, které kopírovaly její štíhlou postavu, nezakryly obrysy bradavek. Ačkoliv se pod takový model prádlo nenosí, existují různé alternativy, kterými jdou bradavky zakrýt. Na tak slavnostní událost na Hradě to totiž nevypadá zcela vhodně.

Elegantní první dámy

V první řadě seděli kromě Pekarové Adamové i prezidentský pár, předseda Senátu Miloš Vystrčil, kancléřka Jana Vohralíková a bývalé první dámy Dagmar Havlová a Livia Klausová, která dorazila po boku svého muže Václava Klause, jak zachytil fotograf redakce eXtra.cz.

Všechny dámy vynesly elegantní róby. Zatímco Eva Pavlová sáhla po červených šatech s delšími rukávy přecházejícími do vlečky, Havlová vsadila na sytě fialový model, který doplnila o černý kožešinový šál kolem ramen a psaníčko stejné barvy. Klausová se ukázala v již ikonickém bílém kožíšku a bílých perlách.

Na všechny přítomné se můžete podívat v galerii.

Utajený spor Slávka Boury s Železným. Rande pro LGBT natočil navzdory zákazu ředitele Novy, ten se pak chlubil cizím peřím

Související články

Další články

Nejnovější kauzy