Trendy tagy válka na Ukrajině Výměna manželek 2023 Survivor 2023 Petr Pavel

Markéta Pekarová Adamová, jak ji neznáme: Na Česko-Slovenském plese se hodila do gala

Manželé Pekarovi.
Zdroj: Extra.cz/Renata Bušková
+ Dalších 5 fotografií
událost sezony

Předsedkyně Poslanecké sněmovny Markéta Pekarová Adamová (38) platí za nejmocnější ženu Česka. Alespoň co se týče jejího postavení na politickém žebříčku. Nyní se však spolu se svým manželem předvedla v poněkud jiné roli. Na Česko-Slovenském plese se hodila do gala a ukázala, že elegance jí není cizí.

Česko-Slovenský ples přitáhl množství osobností ze všech sfér veřejného života. Nechyběli mezi nimi ani politici a političky. A to hned nejvýznamnější z nich. Předsedkyně sněmovny Markéta Pekarová Adamová je v politice ráznou ženou.

Na plese však ukázala i jinou svoji tvář - a sice elegantní dámy. Tou se stala v doprovodu svého manžela Tomáše Pekary. Na sobě měla tmavě modré šaty, které byly oproti jiným účastnicím celkem decentní, ale přesto vzhledem k její funkci odvážné.

O Pekarové je v poslední době slyšet

"Jsem ráda, když jsou muži galantní, vychovaní a je to součást jejich bontonu,“ uvedla před dvěma lety politička s tím, že muž se u ní pohřbí tím, když se chová jako buran. To o jejím manželovi určitě neplatí. Na ples přišel náležitě oblečen v rámci dresscodu v padnoucím obleku s motýlkem.

Předsedkyně Poslanecké sněmovny v poslední době nezahálí. Na svém Twitteru oznámila, že se chystá na návštěvu Tchaj-wanu, čímž vzbudila rozhořčené reakce Číny. „Jednání s tchajwanským ministrem zahraničí Josephem Wu. Hovořili jsme o mé plánované cestě do Asie, kdy navštívím Jižní Koreu a právě Tchaj-wan, který je důležitý partner a investor v oblasti špičkových technologií - velká příležitost pro ještě hlubší ekonomickou spolupráci,“ uvedla.

Vyřazený Pítr ze Survivoru o vztahu s Gábi: Jak s jejich láskou zamávaly drby o Andree

Související články

Další články

Nejnovější kauzy