Trendy tagy Speciál: Hubněte s námi válka na Ukrajině Prezidentské volby 2023 Výměna manželek 2023

Markéta Konvičková vystavila křivky v plavkách: Velryba na souši, vtipkuje

Markéta Konvičková odletěla s rodinou na Tenerife.
Zdroj: Se souhlasem M. Konvičové / koláž eXtra
+ Další 4 fotografie
galerie

Zpěvačka Markéta Konvičková (26) se před sedmi měsíci stala novopečenou maminkou rozkošné dcerky Amálky, kterou má se svým partnerem Reném. Jako rodina společně vyrazili se svou dcerou poprvé k moři, konkrétně na Kanáry, odkud Markéta svým fanouškům poslala i pozdrav od bazénu v plavkách. Na tuhle maminku je radost pohledět.

Tak jsou konečně u moře. Markéta Konvičková vyrazila společně s partnerem Reném a jejich sedmiměsíční dcerkou Amálií na Kanárské ostrovy, kam odletěli před pár dny. První zkušenost s letem zvládla malá Amálka na jedničku. "Po dvou letech v letadle a poprvé s Amískem. To se o Rendovi, který v letadle je denně, v rámci profese, říct nedá. Amálka zvládla celý let krásně, 5,5 h - je báječná! Start celý prořechtala, v letadle usnula asi na čtyřicet minut, jinak se jí člověk musí věnovat a dělat blbiny, společenský tvor."

Dovolenou neplánovali: Bulím štěstím!

Markéta se na svých sociálních sítích svěřila, že byly Kanáry neplánované. "Dovolenou jsme neplánovali. Před pár dny oznámili Rendovi, že má 10 dní volno," a tak rodinka volna využila a Kanáry se ukázaly jako skvělá volba.

"Stejně to nechápu, co vidím. Palmy, lidé sedí venku, pijou kávu, všichni se smějou. Já bulím, ale štěstím. Ta fotka fakt nemá filtr. Přej, bude ti přáno, a žijte naplno tady a teď. Čas strašně rychle běží!" píše s nadšením zpěvačka, která se kvůli zdravotním problémům, se kterými se potýkala před otěhotněním, i následné pandemii nepodívala k moři dva roky.

Velryba na souši

Na Tenerife sice nepadají teplotní rekordy a tropy, přesto je příjemné počasí na opalování a nějaké osvěžení v bazénku. Sluníčka Markéta patřičně využila a vystavila své štíhlé křivky u bazénu. "Velryba na souši," oznámila úsměvně ke snímku v plavkách. I přes její komentář by ale zajisté málokdo hádal, že teprve před sedmi měsíci rodila. Mateřství Markétě očividně skutečně prospívá.

Veronica Biasiol o Survivoru: Těžké to je pro obě strany, po Báře se mi stýská už teď, přiznala

Související články

Další články

Nejnovější kauzy