Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Počasí Extra Host (pořad) MasterChef Česko 2020 SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

Markéta Konvičková ukázala svůj bujný DEKOLT! Tohle je pohled pro bohy!

Markéta má co ukázat!
Zdroj: instagram
+ Dalších 6 fotografií
Zpěvačka Markéta Konvičková ve Tváři totálně boduje! Zvítězí v celé Tváři? A jak moc nechala své fanoušky nahlédnout do bujného dekoltu?

Mladá zpěvačka Markéta Konvičková (22) je jednou z nejkrásnějších zpěvaček u nás. Nicméně tato kráska je známá tím, že co se týče odvážných snímků, je tak trochu zdrženlivější. Ale o to víc potěšilo její fanouškovskou základnu selfie, na které rozhodně zdrženlivá není.

„Tak taková kombinace tady ještě nebyla, co? Beyoncé. Ona se prostě nedááááááá!“ napsala Markétka k fotce s hlubokým výstřihem.

Na oné fotce vedle ní sedí kolega Roman Vojtek, který v jedenáctém díle doprovodil Adélu Gondíkovou.

V neděli televize Nova vyhlásila finálovou čtyřku soutěžících, mezi nimiž se rozhodne o tom, kdo celou třetí řadu Tváře vyhraje! Mezi nimi nechybí ani Markéta, která má ze všech snad ten nejsilnější hlas. Její přirozený půvab a krásné blond vlasy její silný hlas pak jen dokonale doplňují. Tahle holka zkrátka umí!

Související články

Další články