Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy koronavirus Extra Host (pořad) Počasí požár v Bohumíně

Nejnovější kauzy

Markéta Konvičková ukázala svůj bujný DEKOLT! Tohle je pohled pro bohy!

Markéta má co ukázat!
Zdroj: instagram
+ Dalších 5 fotografií
Zpěvačka Markéta Konvičková ve Tváři totálně boduje! Zvítězí v celé Tváři? A jak moc nechala své fanoušky nahlédnout do bujného dekoltu?

Mladá zpěvačka Markéta Konvičková (22) je jednou z nejkrásnějších zpěvaček u nás. Nicméně tato kráska je známá tím, že co se týče odvážných snímků, je tak trochu zdrženlivější. Ale o to víc potěšilo její fanouškovskou základnu selfie, na které rozhodně zdrženlivá není.

„Tak taková kombinace tady ještě nebyla, co? Beyoncé. Ona se prostě nedááááááá!“ napsala Markétka k fotce s hlubokým výstřihem.

Na oné fotce vedle ní sedí kolega Roman Vojtek, který v jedenáctém díle doprovodil Adélu Gondíkovou.

V neděli televize Nova vyhlásila finálovou čtyřku soutěžících, mezi nimiž se rozhodne o tom, kdo celou třetí řadu Tváře vyhraje! Mezi nimi nechybí ani Markéta, která má ze všech snad ten nejsilnější hlas. Její přirozený půvab a krásné blond vlasy její silný hlas pak jen dokonale doplňují. Tahle holka zkrátka umí!

Související články

Další články