Trendy tagy Speciál: Hubněte s námi válka na Ukrajině Prezidentské volby 2023 Výměna manželek 2023

Markéta Konvičková skončila v pořadu Sama doma: Lidi do toho dloubali, říká

Markéta Konvičková skončila v pořadu Sama doma
Zdroj: koláž eXtra / Se souhlasem ČT a Markéty Konvičkové
+ Další 3 fotografie
PŘIZNÁNÍ

Sympatická ostravská zpěvačka Markéta Konvičková (27) si k mateřství a zpívání našla zajímavý vedlejšák v podobě moderování úspěšného ženského televizního magazínu Sama doma. Záhy ale musela skončit. „Hlavu jsem měla někde jinde a nezvládala jsem se po večerech učit scénáře,“ přiznala eXtra.cz Markéta, která ale doufá, že ještě časem dostane jednu šanci.

Markéta Konvičková: Skončila v Sama doma

V regionální ostravské odnoži pořadu Sama doma působila zpěvačka Markéta Konvičková 11 měsíců. Pak se domluvila na přerušení spolupráce.

„Od Nového roku v Sama doma nejsem, stopla jsem to. Zjistila jsem totiž, že na to zatím nemám myšlenky. Nemám ještě hlavu nastavenou na to učit se po večerech scénáře. Všechno v mém životě se zatím opravdu točí jen kolem dcery. Než to teď tahat na sílu, je to takhle lepší,“ přiznala eXtra.cz otevřeně kráska, která má rok a půl starou dcerku Amálku.

A bez problémů přiznává i to, že mateřství se projevilo na jejích moderátorských kvalitách a že odchodem reagovala i na kritiku.

Dnešní Sama doma na ČT 1. Děkujeme moc a těšíme se společně zase za 14 dní z ostravského studia s Lindou🌸🍀. Přeji vám všem hezký víkend 🙂. MK

Zveřejnil(a) Markéta Konvičková oficiální stránky dne Pátek 29. ledna 2021

Kritika

„Když má člověk v tomhle období mozek nastavený na miminko, je to zkrátka poznat i na výkonu. A jak nejsem profesionální moderátorka, lidé si toho všeho pak všímali a zbytečně do toho dloubali,“ vysvětluje Markéta s bezprostřední upřímností.

Její fanoušci ale nemusí zoufat. Naděje na návrat stále existuje.

Pokud na mě počkají a nedají tam do té doby někoho jiného, zkusila bych začít až od září. Věřím, že v té době už budu stoprocentně připravená,“ doufá půvabná ostravská patriotka.

Na nabídku kývla až napodruhé. Bála se totiž, zda na takovou práci ještě není příliš mladá a zaměstnaná mateřstvím. To druhé se tedy nakonec ukázalo být pravdou.

Jiří Strach o zákulisí natáčení Docenta: S Trojanem jsme si to užili, Ramba byla drsná i mimo plac, odhalil

Související články

Další články

Nejnovější kauzy