Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Co ste hasiči Tokio 2020

Nejnovější kauzy

Markéta Konvičková si užívá pohádkovou dovolenou: Poslala krásný vzkaz od moře s bříškem

Zdroj: archiv Markéta Konvičková
+ Dalších 5 fotografií
Dovolená
Markéta Konvičková (26) se přidala k řadě dalších a vyrazila na dovolenou do Chorvatska. K moři vyrazila se svým přítelem Reném a společně si tam užívají poloprázdných pláží. Fanouškům se pochlubila nádhernou fotkou s těhotenským bříškem, nad kterou se všichni rozplývají.

Zpěvačka Markéta Konvičková si užívá léto plnými doušky. Aktuálně si s přítelem Reném dopřávají pohádkovou dovolenou v Chorvatsku Nezapomněli ani na svého čtyřnohého miláčka, kterého vzali na dovolenou s sebou.

I když je Markéta těhotná, několikahodinovou cestu autem zvládla s přehledem. "Cesta v pohodě. Nikde nikdo. Žádná auta, ani kolony. To je snad poprvé, kdy jsme nestáli na hranicích," pochvalovala si Konvičková.

Kde se ubytují, neřešili dopředu, protože přejíždějí z jednoho letoviska do druhého. Ubytování tedy řeší až na místě, a jak popsala Markéta, je to naprosto bez problémů. "Vše je tady naprosto v pohodě. Ubytování hledáme na místě a není problém," svěřila fanouškům Markéta.

Markéta si zkrátka nemůže na nic stěžovat. "Lidí tak akorát, moře je osvěžující, pláže poloprázdné, lidi usměvaví," popsala zpěvačka.

Mimo jiné se také pochlubila opravdu nádhernou fotkou, kde je zachycené její krásně zakulacené bříško. Podívejte se do fotogalerie, jak si Markéta užívá dovolené v Chorvatsku.

Související články

Další články