Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek Výměna manželek 2022 válka na Ukrajině MS v hokeji 2022

Markéta Konvičková se vrátila z porodnice: Velké přivítání nás nečekalo kvůli koronaviru

Markéta Konvičková se vrátila z porodnice: Velké přivítání nás nečekalo kvůli koronaviru
Zdroj: Instagram/Markéta Konvičková
+ Další 4 fotografie
porod
Nedávno Markéta Konvičková (26) oficiálně oznámila, že přivedla na svět dceru Amálku, kterou porodila předčasně. Už v pondělí mohla opustit porodnici a vrátit se domů. Na velké přivítání od rodiny ale nedošlo kvůli koronaviru. Předčasný porod navíc nikdo z nich nečekal a malá Amálka tak stále nemá dětský pokojíček. Původně se totiž z porodnice měly vracet do nově postaveného domu.

S čerstvě narozenou Amálkou, která váží dva a půl kilogramu, už v pondělí Markéta Konvičková opustila nemocnici. Konečně si tak novopečení rodiče užívají společné rodinné chvíle v pohodlí domova. „Byly jsme tam asi šest dnů. Protože se Amálka narodila předčasně, přece jen ji nechali v porodnici o pár dnů déle. Zrovna jsme byli i s Reném na kontrole u paní doktorky, holka nám prospívá a roste do krásy,“ směje se novopečená maminka.

Po příchodu domů ale rodinku nečekalo žádné velké přivítání. Nikdo totiž nechtěl pokoušet možnost nákazy koronavirem. „Navíc i žena má mít v šestinedělí klid, takže babičky zamávaly a to je všechno. Nechci nyní nic riskovat," svěřila se exkluzivně eXtra.cz Konvičková, která předpokládala, že po porodu už společně s Amálkou přijdou do nového domu, který stavěli. Předčasný porod ale plány rodičů zhatil. „Původní plán byl, že z porodnice půjdu rovnou do nového baráčku. Jak se ale dcera narodila dřív, všechno se změnilo. V průběhu října už se ale stěhujeme a už se moc těším, až Amálce budu zařizovat pokojíček, montovat postýlku a podobně,“ pokračovala.

Markéta už má jasnou vizi, jak bude Amálčin pokojíček vypadat. Maminka se chce ale obloukem vyhnout přeplácanému interiéru. „O klasický princeznovský pokojík nepůjde, mám ráda čistotu, jednoduchost a eleganci. Třeba bílou se starorůžovou a šedou," objasnila s tím, že celé stěhování do domu má nyní na starosti její přítel René. "Mám skvělého chlapa, který mi pomáhá, stará se i o Amálku a okolo domu kmitá, abychom mohli co nejdřív bydlet," dodala pyšně Konvičková.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy