Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek Výměna manželek 2022 válka na Ukrajině MS v hokeji 2022

Markéta Konvičková se rozpovídala o ukazování malé Amálky: Budu ji chránit

Markéta Konvičková se rozpovídala o ukazování malé Amálky: Budu ji chránit
Zdroj: Showpix.cz / archiv Markéty Konvičkové
+ Dalších 5 fotografií
mateřství
Je tomu teprve pár dní, co se Markéta Konvičková (26) stala poprvé maminkou. Na svět přivedla rozkošnou dcerku, která od rodičů dostala jméno Amálka. Ta sice na svět přišla o něco dřív, než měla, ale je zcela zdravá a pyšná zpěvačka se rozplývá blahem. Už před porodem se jí fanoušci tázali, zda bude miminko ukazovat - na tento dotaz jim nyní dala jasnou odpověď.

Markéta Konvičková je maminkou teprve pár dní, kromě gratulací ji ale fanoušci zahrnují i dotazy, které se týkají malé Amálky. Dcera půvabné zpěvačky a jejího snoubence Reného Kuboše přišla na svět o něco dřív, a když se na Markétiných sociálních sítích poprvé objevila její fotka, všichni jásali.

Otázka, která fanoušky Konvičkové nenechala chladnými, je, zda budou Amálku vídat i nadále. V tom má někdejší účastnice SuperStar jasno. „Jsem impulzivní člověk, žiju okamžikem, můj život není kalkul a plán a vše, co se tady děje, je v rámci mojí přirozenosti. Dávám sem věci, které zrovna cítím a které mám teď na srdci a zítra to může být úplně jinak. Amálka bude mojí součástí do konce života a nebudu se tvářit, že ne a dávat ji sem jen z úhlů, kde ji nejde vidět, ale prakticky vlastně jde,“ vysvětlila Markéta.

„Jsem člověk buď a nebo. Nic mezi tím nemám. Cítím za ni zodpovědnost, budu ji chránit a rozhodovat podle svého nejlepšího vědomí. Vědomí intuice, selského rozumu a mámy. Je to každého volba a svobodné rozhodnutí, nemám nic proti nikomu a ničemu,“ dodala šťastná Markéta, která si aktuálně užívá jedno z nejkrásnějších období v životě.

Předčasný porod

Malá Amálka přišla na svět o něco dříve, než měla, nadšenou maminku to ale vůbec nerozhodilo. „Termín jsme měli zhruba za dva až tři týdny, a tak to sice bylo brzy, ale ne zase až tak moc. Zkrátka má holka už teď svoji hlavu,“ řekla Markéta Konvičková v rozhovoru pro eXtra.cz.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy