Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021 Český lev 2021

Nejnovější kauzy

Markéta Konvičková se pochlubila Amálkou: Lidé se přou, komu je holčička podobnější

Zdroj: Profimedia.cz
+ Další 3 fotografie
dcera
Markéta Konvičková (26) je pyšnou maminkou malé dcery Amálky, která roste jako z vody. Zpěvaččini fanoušci jsou z modrooké holčičky naprosto unešení a když Markéta zveřejnila fotku, u které píše, jak moc je dcerka podobná tatínkovi Renému Kubošovi, lidé se začali o její podobě přít. Zatímco někteří mají stejný názor jako slavná maminka, další si myslí, že je tomu naopak.

V září se Markéta Konvičková stala maminkou překrásné dcery Amálky, která se rozhodla na svět vykouknout o něco dříve, než měla. Holčičce se skvěle daří a už ve věku několika měsíců má věrné fanoušky, kteří obdivují každou fotku s ní, kterou zpěvačka sdílí na sociální sítě.

Markétini fanoušci se rozplývají především nad tím, jak krásné velké modré oči Amálka má. Podle bývalé účastnice SuperStar je celá tatínek. „To je vlastně ve finále strašná výhoda, když jsou ty holčičky tolik podobné na tatínky, protože když nejsou doma a chybí nám, tak jsou vlastně pořád s námi,“ napsala Markéta k rozkošné fotce na Instagramu.

Komu je podobná?

Někteří fanoušci s Konvičkovou souhlasí. „Celá taťka,“ napsala například jedna z Markétiných sledujících. Další si ale naopak myslí, že Amálka vypadá úplně jako její slavná maminka. „Jé, ta má kukadla. Je celá po vás,“ napsala další fanynka.

Ať je malá Amálka, po kom chce, rozhodně patří mezi jedny z nejobdivova­nějších a nejroztomilejších miminek českých celebrit. Podívejte se do galerie na to, jak je dcera Markéty Konvičkové nádherná a vedle rodičů spokojená.

Související články

Další články