Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Hvězda Ynspirology Markéta Konvičková prozradila, koho svázala minulý týden v posteli!

+ Dalších 5 fotografií
Fanoušci můžou Markétu oslovit na Ynspirology festivalu, kde exkluzivně vystoupí. Kdo nechce čekat, může se podívat na náš rozhovor.

Půvabná zpěvačka, která se umístila na třetím místě ve Tváři, Markéta Konvičková exkluzivně promluvila o tom, jaké to je po učinkování v tak oblíbeném pořadu. Změnilo jí to život. A co její bývalí kolegové? Vzpomenou si ještě na to, kdo je Markéta Konvičková?

„Já jsem si připomněla takové to období z dob Superstar. Musím říct, že jsme byli super parta a já to brala i jako takový tříměsíční tábor…“ zavzpomínala Markéta na Tvář. Ve videu prozradila více detailů.

Markéto, ty si ve Tváři ztvárňovala takové sexy divy, čerpáš nějak z toho?

„Ano, uvědomila jsem si, že se uchýlím tímto směrem. Elsa byla fajn, ale já se chci dát jiným směrem… Probudila se ve mě taková více ženská stránka, už nejsem tou mladou dívenkou. Proto jsem také teď dotočila videoklip k nové písni “Teď už vím”… kde jsem se natolik odvázala, že v něm svazuji úřadujícího Muže roku…“ popisuje svoji životní změnu Markéta.

Markéto, tvůj videoklip s Honzou Bendigem “Bloudím” viděly během chvíle 4 miliony lidí. Nepřijde ti nespravedlivé, že ty natočíš takový hit a taková Lucka Vondráčková (37) za celý rok nic nenatočí a v Českém slavíku se umístí na druhém místě?

“Už jsem se tak nějak naučila to respektovat a tolerovat. Protože je to takový odraz té české kultury a toho našeho českého národa… Vlastně všichni, kteří to vyhrávají, tak si to v podstatě zaslouží, protože za ten celý rok toho udělají hodně. Ale taková Lucka Vondráčková, já fakt za poslední roky neslyšela nějakou její novou písničku… Přijde mi to trochu nespravedlivé…” shrnula Markéta svůj náhled na anketu Český slavík.

Co na sebe ještě sexy blondýnka prozradila? To se už dozvíte v celém videu! Nebo ji můžete osobně oslovit při projektu Ynspirology.

Související články

Další články