Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek válka na Ukrajině Svatba Karlose a Lely Agáta Hanychová

Markéta Konvičková přišla kvůli nádoru o vlasy: Podívejte se, jak jí to sluší s novou hřívou

Markéta Konvičková přišla kvůli nádoru o vlasy: Podívejte se, jak jí to sluší s novou hřívou
Zdroj: archiv Markéta Konvičková
+ Další 2 fotografie
Nový účes
Markéta Konvičková (25) ztratila kvůli vážnému onemocnění dvě třetiny svých vlasů. Byla odkázána k nošení paruk. Naštěstí se z dostala z toho nejhoršího a dnes se může chlubit dorostlými vlasy. Na sociální síti ukázala, jak jí krásně vlasy dorůstají.

Pro zpěvačku Markétu Konvičkovou, která se dostala do povědomí díky pěvecké soutěži SuperStar, nebyl minulý rok tím nejšťastnějším. Prošla si opravdu těžkým obdobím, protože doktoři u ní zjistili vzácný druh nádoru

Nemoc a nové vlasy

Kvůli závažné nemoci byla Markéta napuchlá a také jí neskutečně zřídly vlasy. Před zhruba sedmi měsíci ztratila kvůli karcinoidu vaječníku dvě třetiny svých vlasů. "Ten pocit, když žena otéká, má všude vyrážky, nemá vlasy, lidi jí nadávají do příšer a nestvůr, nebylo to lehké," popisovala zpěvačka svoji zkušenost.

Před půl rokem podstoupila operaci, při které jí byl nádor na vaječníku odstraněn. Markéta se pomalu dává do kupy. Na sociální síti se s fanoušky podělila o to, jak jí vlasy dorůstají. Už je má skoro tak dlouhé jako před nemocí. A aby byl její nový účes perfektní, vlasy si nechala zahustit. "Jsem šťastná a pořád se na sebe koukám jak jelito do zrcadla, děkuji každý den tam nahoru, že jsem zdravá, že vám můžu něco předat a dodat sebevědomí ženám, které mají stejný problém. Protože není nic hezčího než upřímný úsměv spokojené rozzářené ženy," rozplývala se Markéta na Instagramu. Podívejte se do fotogalerie, jak to Markétě s novými vlasy sluší.

Elizabeth Kopecká klofla slavného herce: Vnadná zpěvačka prozradila detaily seznámení

Související články

Další články

Nejnovější kauzy