Trendy tagy Čauky lidi Survivor 2022 Pavel Trávníček Výměna manželek 2022 Devadesátky (seriál)

Nejnovější kauzy

Markéta Konvičková porodí za dva měsíce: Kde je bříško a co ta káva, kroutí lidé hlavou

Markéta Konvičková porodí za dva měsíce: Kde je bříško a co ta káva, kroutí lidé hlavou
Zdroj: Instagram Markéty Konvičkové
+ Dalších 8 fotografií
těhotenství
Těhotenské bříško je příliš malé a kávu byste pít neměla. S takovou kritikou se v posledních dnech setkává Markéta Konvičková (26) na svých sociálních sítích. Řada žen totiž začala porovnávat zpěvaččin stav s tím svým. Některé ji dokonce odsuzují za hrnek s kávou i za dovolenou v Chorvatsku. To si však veselá maminka nenechá líbit a pečlivě lidem odpovídá na jejich komentáře pod fotkami.

Budoucí maminka Markéta Konvičková (26) se každým dnem těší stále víc na narození svého prvního dítěte. Na sociálních sítích neustále sdílí fotografie, kde ukazuje, jak jí roste bříško. Zpěvaččinu postavu však těhotenství nikterak nezměnilo a stále si udržuje štíhlou figuru. Některým lidem to přijde zvláštní a ptají se Markéty, kam schovala těhotenské bříško.

Matky srovnávají břicha

"Markétko, vy máte za dva měsíce rodit? A kde máte to miminko schované? Já mám ve 14. týdnu skoro větší bříško než vy," napsala jedna ze sledujících k fotografii, na které zpěvačka pózuje u moře v Chorvatsku. Na otázku Markéta bleskově odpověděla. "Po ránu mám vždycky menší bříško, ale po jídle a večer jsem už balónek," objasnila. Toho si však některé ženy nevšimly a na bříško se stále vyptávaly.

Některé maminky se ale kvůli podobným komentářům pod fotkou velmi rozčílily. "Bože, já už nemůžu číst ty stupidní otázky kde máš schované mimino. V kufru. Holky, každá jsme jiná," reagovala jedna z žen. K té se přidaly další, které se s takovými dotazy také setkávaly. "Měla jsem stejně malý břicho v těhotenství a pořád mi všichni říkali, kde mám břicho. Pěknej vopruz tahle otázka. Byla jsem na ni už alergická," dodala další.

Všechno dělá špatně

Těhotenské bříško však není to jediné, co se u Markéty na Instagramu rozebírá. Někteří lidé ji totiž kritizují i za pití kávy. "Pokud máte ráda svůj poklad, tak mu nekazte život. Kofein je droga a vy si neuvědomujete, jaké obrovské následky to má pro plod," napsala žena k fotografii. Na ní zpěvačka drží šálek kávy. Markéta se však nenechala kritizovat a vysvětlila, že si dopřává jen bezkofeinové nápoje. Kofein jí totiž od počátku těhotenství nedělá dobře. Mimo jiné se občas v komentářích objeví i kritika, že si těhotná zpěvačka vyjela na dovolenou do Chorvatska v době koronaviru. Takové poznámky však Markéta ignoruje.

Související články

Další články