Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Jolanda Ivana Gottová Peče celá země Mandrage

Nejnovější kauzy

Markéta Konvičková po boji s nádorem: Rafinovaná nahota a plány na svatbu

Zdroj: Instagram
+ Dalších 11 fotografií
K NEPOZNÁNÍ
Není krásná? Markéta Konvičková (25) na svůj věk zažila už hodně ošklivého. Donedávna bojovala se zhoubným nádorem, nemoc jí zničila pleť a také úplně přišla o vlasy. Teď nosí paruky. Nyní fanouškům rafinovaně ukázala své ženské přednosti, navíc se také pochlubila novou „pokrývkou hlavy“, díky které vypadá úplně jinak, než jsme zvyklí.

Nemoc s ní pořádně zacloumala, ale z krásy jí vůbec nic neubrala.

Co takhle svatba, Rendo?

„Fakt už se na to háro těším. Kdyby tu byla moje prababi Libuš, tak by řekla: ‚Markétko, neboj, do svatby ti zase narostou…‘ A že ty babičky mají vždycky pravdu, viď, Rendo?“ napsala k nové fotografii v narážce na svého partnera zpěvačka, které už pod umělými vlasy pomalu rostou i nové vlastní, má už malého ježka.

Markéta Konvičková se podělila také o rady, jak urychlit růst vlasů. „Jako tvrdohlavý býk nepoužívám nic speciálního, jen bylinkový zábal 1× za týden a už to rosteeee,“ chlubí se.

Změna

Markétě Konvičkové se nemocí totálně změnil život. Přerovnala si priority, začala si vážit každého dne a užívá si na plné obrátky.

„Protože jsem letos dokončila vysokou školu, mám poprvé po mnoha letech klidnější Vánoce. Konečně si je užiju,“ svěřila se nám.

Mohlo by vás zajímat

Další články