Trendy tagy Speciál: Hubněte s námi válka na Ukrajině MasterChef Česko 2022 komunální volby 2022

Markéta Konvičková po boji s nádorem: Rafinovaná nahota a plány na svatbu

Markéta Konvičková
Zdroj: Instagram
+ Dalších 10 fotografií
K NEPOZNÁNÍ
Není krásná? Markéta Konvičková (25) na svůj věk zažila už hodně ošklivého. Donedávna bojovala se zhoubným nádorem, nemoc jí zničila pleť a také úplně přišla o vlasy. Teď nosí paruky. Nyní fanouškům rafinovaně ukázala své ženské přednosti, navíc se také pochlubila novou „pokrývkou hlavy“, díky které vypadá úplně jinak, než jsme zvyklí.

Nemoc s ní pořádně zacloumala, ale z krásy jí vůbec nic neubrala.

Co takhle svatba, Rendo?

„Fakt už se na to háro těším. Kdyby tu byla moje prababi Libuš, tak by řekla: ‚Markétko, neboj, do svatby ti zase narostou...‘ A že ty babičky mají vždycky pravdu, viď, Rendo?“ napsala k nové fotografii v narážce na svého partnera zpěvačka, které už pod umělými vlasy pomalu rostou i nové vlastní, má už malého ježka

Markéta Konvičková se podělila také o rady, jak urychlit růst vlasů. „Jako tvrdohlavý býk nepoužívám nic speciálního, jen bylinkový zábal 1× za týden a už to rosteeee,“ chlubí se.

Změna

Markétě Konvičkové se nemocí totálně změnil život Přerovnala si priority, začala si vážit každého dne a užívá si na plné obrátky.

„Protože jsem letos dokončila vysokou školu, mám poprvé po mnoha letech klidnější Vánoce. Konečně si je užiju,“ svěřila se nám.

Marek Ztracený o synovi: Je to neřízená střela, pořád má něco zlomeného, maminka šílí

Související články

Další články

Nejnovější kauzy