Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek válka na Ukrajině Svatba Karlose a Lely Agáta Hanychová

Markéta Konvičková o mateřství: Slova o dalším miminku, dvojčatech i osudovém výběru jména

Markéta Konvičková s rozkošnou dcerou Amálkou.
Zdroj: Archiv Markéta Konvičková
+ Další 3 fotografie
mateřství
Markéta Konvičková (26) před několika měsíci přivedla na svět rozkošnou dceru Amálku, která roste jako z vody. Půvabná maminka se nyní rozhodla, že se se svými fanoušky podělí o pár soukromých informací, a to nejen zkušeností z mateřství, ale také prozradila, po jaké době se jí podařilo otěhotnět, dle čeho vybrala pro dceru jméno Amálie a promluvila i o možnosti mít dvojčata.

Půvabná zpěvačka Markéta Konvičková (26) se stala před několika měsíci poprvé maminkou. Společně s partnerem Reném Kubošem přivítali na svět modrookou dceru Amálku. Markéta se svěřila, že na rozdíl od jiných maminek se s problémem otěhotnět nesetkala. "Zázrakem napoprvé. V lednu před rokem jsme si řekli, že to necháme, a když se to podaří, bude to super. No a jeden takový podárek čtyřměsíční teď máme doma," svěřila se.

Osudové jméno Amálie

Volba jména byla jasná ještě dřív, než se Markéta s Reném dozvěděli pohlaví děťátka. S chlapečkem se zkrátka nepočítalo. "Prostě Amálka hned a nic jiného nepřicházelo v úvahu. Je to moje osudové jméno. Po operaci vaječníku jsem se probudila z narkózy na JIP a svátek v ten den slavila Amálie a Libuše. Libuše byla moje prababička, která mě vychovala spolu s mojí mamkou. V ten moment jsem věděla, že jestli budu mít někdy dceru, bude to Amálka," svěřila se.

Počítalo se i s dvojčaty

Markéta se dokonce svěřila, že má v rodině dvojčata, což vytvořilo i možnost, že se narodí dvojčátka i jí. "Ještě jsem měla tucha, že na nás padnou dvojčata. Máme je v rodině, tak jsem si vždycky dělala srandu, že budu mít Klárku a Amálku," prozradila na sociálních sítích.

Jedna z fanynek se zpěvačky zeptala, zda plánuje s partnerem další miminko. "Vždy jsem chtěla mít alespoň tři děti, ale není každému přáno. Jsem pozitivní, třeba se jednou stane zázrak podruhé," odpověděla Markéta.

Dominique Alagia o SuperStar: Chtěli ze mě udělat pipinu, Pagáčová psala, že jsem pí..

Související články

Další články

Nejnovější kauzy