Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek Výměna manželek 2022 válka na Ukrajině MS v hokeji 2022

Markéta Konvičková míří do televize: Ze zpěvačky a maminky bude i moderátorka

Markéta Konvičková míří do televize: Ze zpěvačky a maminky bude i moderátorka
Zdroj: koláž eXtra / Se souhlasem ČT a Markéty Konvičkové
+ Dalších 7 fotografií
příležitost
Od nového roku bude mít Česká televize další posilu. Bude jí zpěvačka Markéta Konvičková (26), přidá se do pořadu Sama doma jako moderátorka. Konvičková má po porodu, nedávno byl dokončen nový dům, tudíž má teď víc volného času. O novince informovala na svých sociálních sítích a představila, čemu přesně se bude v pořadu věnovat.

"Tak mám velkou radost, že budu od nového roku součástí pořadu Sama doma na ČT1 a budu se ho snažit jednou za 14 dní 'moderovat'. Většinu asi teda odzpívám, ale věřím, že to bude super a kdyby něco, tak mě Linda zachrání. Budeme zvát hudební hosty a budu ráda za vaše tipy, koho by jste tam rádi viděli a slyšeli. Já jsem dostala propustku a už jedu zase za malou," těší se budoucí moderátorka Markéta Konvičková, která doteď působila jako zpěvačka.

Půvabná blondýnka si teď užívá rodinného života, od září je matkou na plný úvazek. Měla sice porodit až na konci října, miminku se však chtělo na svět o něco dříve. Konvičková byla překvapená, ale vše zvládla skvěle a teď se pyšní rozkošnou dcerkou Amálkou, kterou má s partnerem Reném Kubošem. Nedávno dokonce dostavěli své bydlení, takže zpěvačka teď má o starost méně.

Těšíte se na Konvičkovou v pořadu Sama doma?

Související články

Další články

Nejnovější kauzy