Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek válka na Ukrajině Svatba Karlose a Lely Agáta Hanychová

Markéta Konvičková má narozeniny: V 5. měsíci těhotenství vypadá fantasticky, kolik váží

Markéta Konvičková
Zdroj: archiv M. Konvičkové
+ Dalších 16 fotografií
PŘEKVAPENÍ
Zatímco některé nastávající maminky mají v pátém měsíci řadu kil navíc a prošly už několika koly nevolností a těhotenských chutí, na Markétě Konvičkové (25) jako by se očekávání miminka vůbec neprojevovalo. ůŠpatně mi ještě vůbec nebylo a mám teď o kilo míň než před těhotenstvím,“ řekla eXtra.cz zpěvačka, která slaví 26. narozeniny.

V očekávání zhubla

Půvabná Markéta Konvičková oznámila radostné očekávání v dubnu na svém Instagramu. A dne 17. května slaví v očekávání svých 26 letech.

„I když jsem zažila složité zdravotní období, myslela jsem pozitivně a příroda nás s přítelem Rendou vyslyšela. Ale vyloženě jsme to neplánovali,“ tvrdí krásná blondýna.

„Jsem v pátém měsíci, ale prakticky to ještě není vidět a mám dokonce o kilogram méně než před těhotenstvím. Dřív jsem bývala rozlítanější, ale v posledním roce jsem se i v jídle naučila pravidelnosti, což se také projevilo. Čekám ale, že to pak půjde nahoru najednou. Po jednom měsíci se možná vůbec nevejdu do dveří,“ směje se. Kupodivu jí zatím nikdo nechce sahat na bříško, protože požehnaný stav na ní vážně ještě není poznat.

Čtěte také: Markéta Konvičková překonala rakovinu a čeká miminko

Těhulka bez potíží

„Hlavní ale je, že je všechno v pořádku. Každý den je teď dobrý, tak si to užívám. Zatím jsem nezažila nic extrémního, nezvracela jsem. S každou ženou ale hormony zacloumají tak, že je potom více unavená. Ale vážně nic víc. Ani jsem neměla chutě na sladké. Třeba to ještě přijde,“ přiznává sympatická Markéta.

Její nejvěrnější parťačkou, s kterou všechno sdílí, je další těhulka Monika Bagárová (25).

Čtěte také: Poslední slova před porodem: Co Moniku Bagárovou nyní trápí?

Společné těhotenství s Bagárovou

„Je strašně hezké, jak s Mončou máme krásně nastavené přátelství. Mluvíme o sobě hezky, setkáváme se, každou chvíli si teď spolu i voláme a rozebíráme těhotenství. Teď už to má Monička za pár, poslední měsíce má náročnější, ale pořád se na všechny usmívá. Ale nevím, jestli se jí budu pak ptát na porod, možná radši ne, abych z toho neměla šok. Ohledně přebalování a kojení jí ale určitě volat budu. Jinak spolu sdílíme všechno. Teď jsme byly na ultrazvuku, tak jsem viděla, jak se její malá hýbe. Je to krása,“ rozplývá se Konvičková.

Skvělá karanténa

Ta si užila i zákaz koncertování.

„Mohla jsem to vzít negativně, trápit se, ale otočila jsem to. Dva měsíce bez zpívání byly moc, ale Renda se staral o domeček, který stavíme, já vařila, chodila na procházky a odpočívala. Jako prvorodička jsem si tenhle nejintenzivnější zážitek života užívala. Ale nedávno už jsem měla i on-line koncert, tak jsem si zase zařvala. A už pomalu plánujeme nějaká skutečná vystoupení,“ dodala Markéta Konvičková, která je šťastná, že v ní roste nový život a považuje to za největší životní štěstí.

Dominique Alagia o SuperStar: Chtěli ze mě udělat pipinu, Pagáčová psala, že jsem pí..

Související články

Další články

Nejnovější kauzy