Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek Výměna manželek 2022 válka na Ukrajině MS v hokeji 2022

Markéta Konvičková má konečně pořádné bříško: Zamilované foto těsně před porodem

Markéta Konvičková má konečně pořádné bříško: Zamilované foto těsně před porodem
Zdroj:
+ Dalších 7 fotografií
LÁSKA
Už za pár týdnů přivede Markéta Konvičková (26) na svět své první dítě, doteď to ale skoro vypadalo, jako by snad ani těhotná nebyla. Čerstvé fotky však ukazují, že na sympatické zpěvačce už je její požehnaný stav konečně na první pohled poznat.

Markéta Konvičková se cítí dobře

„Nějaké bříško jsem měla už dřív, jen na fotkách to třeba kvůli úhlu záběru nebylo poznat. Ale pořád nejsem obrovská a cítím se dobře,“ řekla eXtra.cz Markéta Konvičková (26), která na focení s Evou Palkovičovou přizvala i svého snoubence Reného Kuboše

Přítel je nejlepší kamarád

„Budeme mít spolu rodinu, už se moc těším. Renda je parťák, na kterého se můžu spolehnout. A taky je to nejlepší kamarád, což je dar, když člověk najde někoho takového,“ dodala nastávající maminka Markéta Konvičková.

Ta se z nadcházejícího porodu nijak neklepe. „Moc ho neřeším a nic si nenačítám. Beru to tak, že co se má stát, to se stane. Jsem nastavená tak, že pčíknu a dítě bude venku. Nijak se nepřipravuju, protože bych stejně nenačetla, co mě ve skutečnosti čeká,“ myslí si.

Zpěvačka se vyjádřila i k nejnovější módě, kterou je pojídání placenty. „Placentu fakt jíst nebudu. Ať si každý dělá, co chce, ale osobně se o to nezajímám. I dřív rodily ženské jedna za druhou, placenta se nejedla, přesto jsme zdraví a naše generace je kvalitní. Nechávám to přírodě. Ta sama mi naznačí, co potřebuju,“ prohlašuje sympaticky Konvičková.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy