Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek Výměna manželek 2022 válka na Ukrajině MS v hokeji 2022

Markéta Konvičková jen září: Čtrnáct dní po porodu je zpět na své váze a radí, jak na to

Markéta Konvičková jen září: Čtrnáct dní po porodu je zpět na své váze a radí, jak na to
Zdroj: Instagram/Markéta Konvičková
+ Další 4 fotografie
porod
Neuběhl ani měsíc od porodu a Markéta Konvičková (26) už se chlubí svou dokonalou postavou. Teď se jí každá maminka ptá, jak dokázala získat svou původní váhu tak brzy. Pravidelné pečování o bříško a správná strava během těhotenství se jí zřejmě vyplatila.

"Čtrnáct dní po porodu a já mám zpět svoji váhu i bříško! Ženské tělo je neuvěřitelné! S Amálkou jsem stihla přibrat 8 kg," napsala na sociálních sítích novopečená maminka Markéta Konvičková (26). Rychlé navrácení těla do původního stavu po porodu přisuzuje genům. Když totiž byla těhotná její maminka, přibrala jen šest kilogramů.

Pevné bříško po narození roztomilé dcerky Amálky ale nemá jen tak. Celé těhotenství i po něm totiž používala krémy, které jí ke zpevnění dopomohly. Stravu ale nijak zvlášť neměnila a ani se neomezovala. "Nepřejídám se a jím pravidelně. Navíc v té koroně se mi podařilo ještě zhubnout tou pravidelností. Když člověk musel být doma, tak jsem se učila vařit," objasnila zpěvačka na dotaz, co dělala pro to, aby přibrala tak málo.

Pod fotografií, kde Markéta ukazuje své bříško, se ihned začaly shromažďovat pochvalné komentáře. "To má někdo štěstí s váhou, já přibrala 25 kg a těch 10 se mě drží jak klíště," napsala jedna z fanynek. "Takhle vypadat po porodu je sen asi každé ženy," dodala další.

Našli se ale i lidé, podle kterých Markétina postava nevypadala tak dobře. "Mně zase tak ready nepřijde, ale určitě dobrý po porodu," okomentoval muž. Markéta si ale pevně stojí za tím, že má přesně takovou postavu, jakou měla před těhotenstvím. "Nikdy jsem neměla buchtičky a nebyla vysekaná. Prostě normální holka krev a mlíko," reagovala sympatická blondýnka.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy