Trendy tagy Čauky lidi SuperStar 2021 StarDance 2021 Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

Markéta Konvičková čelí po Slavících kyberšikaně: Svoje jedy si vylívejte jinde, reaguje zpěvačka

Markéta Konvičková dorazila v župánku.
Zdroj: Martin Procházka / eXtra.cz
+ Další 3 fotografie
kritika
Český slavík 21 byl velkolepou událostí, která je jak dělaná pro vynesení večerních rób a obleků. Zpěvačka Markéta Konvičková (27) vynesla do Hudebního divadla Karlín neforemný župánek, který doplnila slunečními brýlemi. Její volba outfitu pozvedla ze židle mnoho lidí a Markéta nyní čelí vulgarismům na svou osobu, které neberou konce.

Zpěvačka Markéta Konvičková vynesla na Českého slavíka 21 dva outfity. Prvně se oblékla do župánku, ze kterého se převlékla do velké večerní. První volba outfitu ovšem byla tak výrazná, že se na krásnou černou róbu naprosto zapomnělo.

Neforemný župánek s peříčky Markéta sladila se střevíčky. Celý svůj look navíc doplnila retro slunečními brýlemi a diamantovými šperky v hodnotě několika milionů. "Tento outfit berte s nadsázkou. Čekám, že mě tady stejně sežerete i s chlupama. Neberme se tak vážně. Večer jsem už byla za dámu v krásných černých šatech," uvedla ke snímkům z udělování cen.

Netrvalo dlouho a na Markétu se kvůli volbě outfitu sesypala pořádně ostrá kritika. Dle mnohých také byla vůbec nejhůře oblečenou osobností na slavnostním galavečeru, což psali ti mírnější sledující.

Markéta čelí kyberšikaně

"Co si to dovolujete?! Potom, co jste tady předvedli, jak mě tady urážíte do kurev, čubek, alkoholiček, tlustých a oteklých lidí, už končí veškerá legrace. Tohle už je kyberšikana. Svoje jedy a vnitřní nespokojenost si prosím vylívejte na jiných profilech a nesledujte mě," vzkazuje zpěvačka, která na svých sociálních sítích nechce mít neslušné a nevychované sledující.

"A řeči typu, jsi veřejně známá osobnost a musíš s tím počítat, si taky nechte pro sebe. Jsem normální žena s city a stejnými potřebami, co máte i vy. Akorát s rozdílem, že nemám zapotřebí nikoho urážet, srážet, nadávat," dodala rozhořčeně.Související články

Další články