Trendy tagy Čauky lidi SuperStar 2021 StarDance 2021 Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

Markéta Konvičková bojuje s kily: Přestala jsem kojit a teď je to peklo

Markéta Konvičková promluvila o svém soukromí.
Zdroj: Lifee.cz/talkshow Na kafeečko
+ Další 3 fotografie
hubnutí

Zpěvačka Markéta Konvičková (27) a její snoubenec René Kuboš mají svůj největší poklad, rozkošnou dceru Amálku, už více než rok na očích. Markéta se na svých sociálních sítích svěřila nejen s tím, že Amálie dělá již své první krůčky, ale také promluvila o své váze a formě, které má teď nejhorší v životě. "Dokojila jsem a začala přibírat."

Zpěvačka Markéta Konvičková se jako maminka sve dceři Amálce snaží věnovat, jak nejvíce to jde, což je také znát na postupných pokrocích holčičky. "Už to začíná být prča, miluju to," uvedla pyšně Markéta ke snímkům, na kterých dělá Amálka své první kroky.

Jsem na tom nejhůř, co jsem kdy byla

Ač Markétě Konvičkové na první pohled mateřství velmi sluší a mnoho fanynek jí chválí i štíhlé nožky, sama Markéta se svou postavou zatím na sto procent spokojená není, avšak na formě již postupně zlehka pracuje.

"Já jsem v těhu skoro nic nepřibrala, ba naopak zhubla, takže jsem dělala frajerku deset dní po porodu, že jsem na své váze," svěřila se Markéta ohledně své formy na sociálních sítích.

"Pak jsem dokojila a začala jsem přibírat, energii jsem zajídala čokoládou a jsem na tom teď nejhůř, co jsem kdy byla," pokračuje zpěvačka s tím, že chce na své postavě ještě zapracovat. "Teď už mi Amálka dovolí cvičit a nahodit snad nějaký režim. Hlavně se cítit dobře," dodala.

Související články

Další články