Trendy tagy Extra Host (pořad) Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

Markéta Konvičková (25) po nádoru: Promluvila o dvojčatech, už pro ně má jména

Zdroj: Profimedia.cz
+ Dalších 8 fotografií
NÁSLEDKY
Jak eXtra.cz již informovalo, půvabná mladá zpěvačka Markéta Konvičková (25) má za sebou operaci, při které jí z těla odstranili druh nádoru, jenž bývá velmi vzácný. Jedna z největších obav těžce zkoušené krásky byla ta, jestli se svým partnerem bude moci mít děti. Co se dozvěděla?

Markéta o boji s nádorem informovala na sociální síti v reakci na muže, který se vysmíval jejímu aktuálnímu vzhledu. Redakci eXtra.cz pak poskytla otevřený rozhovor, v němž prozradila, že nádor objevili lékaři po zkoumání výsledků odstraněné cysty na vaječníku.

„Šla jsem na operaci, za tři týdny mi na kontrole řekli, že mi objevili vzácný druh karcinoidu. Muselo se rychle zjistit, jestli nádor na vaječníku byl primární, nebo jestli to mám někde na plicích (tam se karcinoid objevuje nejčastěji – pozn. red.), ve střevech a podobně. Než proběhla všechna další vyšetření, bylo to peklo. Až před týdnem mi zavolali, že to naštěstí bylo ohraničené a nikde mi to neprorostlo,“ říká Konvičková.

Ta už nyní ví, jestli jí nemoc neznemožnila budoucí mateřství.

Naděje

„Pevně doufám, že děti budu moci mít. Jeden vaječník mám zdravý, dělohu také, takže jsem ready na jednovaječná dvojčata Klárku a Amálku. Už to mám naplánováno. Budou to krásné zdravé holky,“ říká nezvykle otevřeně zpěvačka.

Ta evidentně kvůli nemoci prošla velkou katarzí, takže se nebojí mluvit na rovinu a dát všem najevo, co se může v jejich životě stát.

„Bylo to vážné. Nemuselo to dopadnout takhle dobře, naštěstí ale dopadlo. Důležité je teď pro mě předat lidem to, co jsem si z těch zdravotních komplikací odnesla. Tyhle věci zapříčiňuje náš zběsilý životní styl a stres. Tělo pak začne házet signály, že je třeba zpomalit. Je třeba zastavit se a trávit čas s rodinou. Člověk si to ale uvědomí až ve chvíli, kdy se mu stane něco podobného,“ dodala Markéta Konvičková.

Související články

Další články