Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Jana Paurová Extra Host (pořad) Počasí Bohumín

Nejnovější kauzy

Markéta Galuszková prožívá nejhorší chvíle života: Modelce náhle zemřel partner Martin

Zdroj: Markéta Galuszková archiv
+ Dalších 10 fotografií
těžké chvíle
Markéta Galuszková (27) je známá především ze sociálních sítí, ale živí se také jako modelka a příležitostná herečka. Za svůj poměrně mladý věk si stihla zahrát po boku takových hvězd, jako je například Karel Roden (58). Markéta je vždy vysmátá jako sluníčko a snaží se jít za svými životními cíli. V současné době ale prožívá jedno z nejhorších období v životě. Devět let žila s milujícím přítelem, fotografem Martinem Hlaváčem, který velmi nečekaně zemřel.

Markéta Galuszková na sociálních sítích prezentuje hlavně svoji osobu, práci a soukromí si nechává pro sebe. Její zarytí fanoušci ale moc dobře věděli, že Markéta je už pěkně dlouhou dobu zadaná a jejím přítelem je fotograf Martin.

Před pár týdny ovšem všichni znejistěli, když Markéta začala sdílet snímky s Martinem a bylo poznat, že je něco v nepořádku. „Nic a nikdy nebude víc. Miluji tě a budeme bojovat, zvládneme to, lásko,“ napsala před týdnem.

Vzápětí následoval další vzkaz a lidé začali tušit, že se děje něco vážného. „Z celého srdce si přeji, ať se uzdravíš a budeme zase spolu doma, chybí mi tvůj úsměv, tvoje objetí, obrovská láska. Všechno zvládneme, naše společná láska má obrovskou sílu i pozitivní mysl. Dokážeme to a ty to, Martine, dáš,“ snažila se mladičká modelka podpořit partnera, jak nejlépe umí.

Markéta, kterou lidé přezdívají česká Ariana Grande, se snaží být vždy pozitivní a doufat do poslední chvíle. Bohužel před pěti dny všechny informovala o tom, že její láska boj o život prohrála.

„Zažili jsme spolu krásných 9 let, lásko, byl jsi můj nejskvělejší muž, parťák a velká opora. Opatruj se tam nahoře, lásko, vzpomínáme s obrovskou láskou a úctou, jsem vděčná za vše, co jsme spolu prožili, děkuji, lásko,“ připsala ke snímku, kde se loučí se svou životní láskou.

Související články

Další články