Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek Výměna manželek 2022 válka na Ukrajině MS v hokeji 2022

Markéta Fialová má na Prima CNN problémy: Končí i Hlavní zprávy

Markéta Fialová má na Prima CNN problémy: Končí i Hlavní zprávy
Zdroj: Reprofoto
+ Další fotografie
změny
Zpravodajské stanici CNN Prima News se nedaří tak, jak si její šéfové představovali. Po prvních třech měsících se tak zpravodajská stanice dočká několika změn. Tou nejvýraznější je, že v hlavním večerním čase na CNN skončí souběžné vysílání Hlavních zpráv, magazínu Showtime a Počasí. V této podobě budou už jen na TV Prima. Zároveň se spekuluje, že skončí diskusní pořad Markéty Fialové Silný hlas.

Divácká sledovanost Hlavních zpráv na CNN Prima News zůstala daleko za očekáváním. Důvodem je podle webu Digizone.cz fakt, že je většina lidí sledovala na TV Prima tak, jak byli doposud zvyklí.

Sledovanost navíc od květnového spuštění Hlavních zpráv na CNN Prima News utrpěla změnou formátu. Pro porovnání, v červenci je vyhledávalo kolem 360 tisíc diváků, naopak Události na ČT zvítězily na plné čáře se 750 tisíci diváky.

Pořad moderátorky v ohrožení

Podle webu Digizone.cz je navíc v ohrožení diskusní pořad Markéty Fialové (49) Silný hlas. Kvůli nízké sledovanosti je pravděpodobné, že zcela skončí. Novinářka přitom pro CNN Prima News v roce 2019 opustila úspěšný pořad Střepiny, který moderovala.

Jak informuje Digizone.cz, byznysové pořady Richarda Questa by měly pokračovat. Stejně tak se udrží i večerní debata 360° Pavlíny Wolfové (48), podle webu se ale pravděpodobně přesune na dřívější čas.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy