Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021 Český lev 2021

Nejnovější kauzy

Markéta a Vlastimil z Výměny promluvili: Lucie nasávala každý den a sváděla cizí chlapy

Zdroj: extra.cz
+ Dalších 10 fotografií
exkluzivně
Ve středeční epizodě Výměny manželek diváci poznali rodinu z Kačice, kterou tvoří Lucie (42), Vlasta (46) a jejich děti. Na druhé straně se seznámili s Markétou (37), Vlastou (57), jejich dětmi a vnučkou. Spoustě diváků se v žilách vařila krev při pohledu na Lucii, kterou nazývají alkoholičkou. Podle Markéty a Vlasty je na jejich tvrzení něco pravdy - exkluzivně pro eXtra.cz promluvili o tom, jak se Lucie během natáčení v náhradní domácnosti chovala, jak moc pila a kolik mužů sváděla.

V posledním dílu Výměny manželek byla divákům největším trnem v oku Lucie. Ta se přiznala, že nemá zaměstnání, pravidelně chodí do hospody pít a hrát karty, vstává v deset ráno a péči o domácnost a malého synka nechává na šestnáctileté dceři Lucce. Lidé na sociálních sítích ji prohlašují za alkoholičku a podle Markéty a Vlasty mají pravdu. Manželé pro eXtra.cz promluvili o chování Lucie v náhradní domácnosti a ideální rozhodně ani zdaleka nebylo.

Vlasta, který byl Lucii celých 10 dní náhradním manželem, měl její nadměrné pití každý den na očích. „Každý den pila. Přišel jsem z práce a ona u sebe měla víno. Šli jsme do obchodu a ona mi řekla, jestli si na přivítanou nekoupíme flašku vína. Já jsem myslel, že jen jednu, tak jsem souhlasil. Šli jsme k regálu s alkoholem a ona vzala tři flašky. Já jsem nechtěl nic říkat, tak jsem se na to podíval a řekl jsem si, že to bude teda pěkné,“ okomentoval situaci Vlasta.

„Přišla domů a hned to vypila. Ještě mě hnala, já jsem totiž pil pomalu a ona byla v předstihu a dopila to. Pak řekla, že má ještě chuť, a vyhnala mě o půlnoci do večerky. To pití jsem platil já. Ze 4 lahví, které ten večer padly, ona vypila 3,“ vysvětlil Vlasta.

Opilost a svádění

Diváci si dobře pamatují i scénu, v níž se Vlasta pokoušel Lucii líbat. Všimli si ale, že ho sváděla a že se snažila ze sebe nakonec udělat nevinnou. K tomu má vysvětlení Markéta. „Když jsem přijela domů a potkala jsem kamarádky, tak mi říkaly, že hodně pila a že dost provokovala manžela a líbala se i s jinými,“ řekla Markéta. O Vlastu se prý pokoušela, i když zrovna opilá nebyla, po domácnosti se měla producírovat ve vyzývavém oblečení.

Jako doma

Podle všeho to Lucie s alkoholem nepřeháněla jen během Výměny manželek a pije i doma. „Já jsem se na všechno Lucinky ptala, ona mi potvrdila, že doma pije často. I její kamarádky mi potvrdily, že je to alkoholička,“ dodala Markéta.

Související články

Další články