Trendy
válka na Ukrajině válka v Izraeli StarDance 2023 Big Brother 2023 Český slavík 2023

Marka Taclíka zatkla kvůli divné zálibě policie: Přiznal, že občas prchne od rodiny

+ Další fotografie

Marek Taclík (49) se rozhodl v pořadu 7 pádů Honzy Dědka nechat diváky nahlédnout do svého soukromí. Dokonce přiznal svou podivnou zálibu, kvůli které ho několikrát zatkla policie, a to dokonce s hereckým kolegou Matějem Dadákem (46). Pak také prozradil, proč teď tolik jezdí vlakem. 

Pohádek Marek Taclík mnoho nenatočil, k onomu známému "Zazvonil zvonec a pohádky je konec" má ale hodně co říct. Se zvony se totiž pojí jeho záliba.

S Matějem Dadákem jsme vypáčili dveře kostela

"V roce '98 jsem hrál prince. Nesmějte se. A to byl můj zatím první a poslední princ. V tomto období jsem měl takovou zálibu, že jsem občas vylezl na nějakou věž, abych rozezvonil zvon. V Novém Jičíně mě v půl páté ráno zatkli policisté. Chtěli jsme jít s Matějem Dadákem do nočního podniku, ale ten už tam nebyl, tak jsem rozhodl, že půjdeme do kostela. Vzali jsme lešenářskou trubku a vypáčili staré dveře, ano, je to hrozný, ale už je to spravený.

A nenapadlo mě nic lepšího než vylézt ke zvonům a rozezvonit je. Asi půl hodiny jsme na ty zvony zvonili, začala se tam sjíždět policejní auta a Matěj Dadák řekl: Která svině nás udala? Při výslechu si ani nemohl vzpomenout, co děláme v Novém Jičíně. Klasifikovali to jako rušení nočního klidu a vyfasovali jsme pokutu. V šest ráno jsme se šli omluvit faráři. Druhý zvon jsme rozezvonili s Michalem Dlouhým v poledne v Plzni. Taky nás zatkli," přiznal se k výtržnostem Taclík v pořadu 7 pádů Honzy Dědka s tím, že tahle záliba ho již opustila. Teď má jinou zálibu.

Cestování vlakem je pro Taclíka nejlepší relax

Jezdí vlakem. A sám. "Potřeboval jsem si vyčistit hlavu, což doma s malými dětmi šlo těžko. Tak jsem sedl do vlaku a jel jsem jím šest dní. Z Prahy do Vídně, z Vídně do Lublaně, z Lublaně do Terstu, z Terstu do Vídně a z Vídně zpět do Prahy. Nic ve vlaku nedělám, jen čumím z okna a na nic nemyslím," popsal svůj nejlepší relax Marek Taclík.

Celý díl pořadu 7 pádů Honzy Dědka můžete sledovat dnes ve 21:35 na Primě.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy