Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Monika Štiková koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

Marilyn Monroe jako děvčátko, které chce objevit svět. Podívejte se na unikátní snímky, které ležely v šuplíku

Unikátní fotografie mladičké Marilyn Monroe. Jak se vám líbí?
Zdroj: huffingtonpost.com
+ Dalších 16 fotografií
Historické fotky mají magickou sílu. Podívejte se na snímky, které v době svého vzniku vypadaly tak obyčejně. Jenže budoucnost jim dodala na síle. Jednadvacetiletý Bruce Springsteen, maličká Marilyn Monroe a nebo sotva plnoletí kluci z kapely The Rolling Stones. To jsou zcela unikátní fotky, které málem zapadly v zaprášeném šuplíku.

Máme pro vás unikátní kolekci snímků, nad kterými zaplesá srdce hlavně milovníkům starých fotografií. Takže vlastně všem, protože všichni máme rádi zajímavé historické snímky.

Ze starých archivů byly vytaženy momentky z významných dějinných událostí. Některé z fotek byly nalezeny úplnou náhodou, jiné byly poprvé zveřejněny teprve nedávno. Na několika snímcích uvidíte také známé osobnosti v mladém věku nebo v době, kdy ještě nebyly slavné.

Podívejte se třeba na dvacetileté kluky z kapely The Rolling Stones. Zrovna si dali pauzu během amerického turné v roce 1965. Kdo by tehdy hádal, že se v roce 2018 podívají do Prahy

Unikátní je také fotka maličké Marilyn Monroe (91). Snila o veliké kariéře herečky už tehdy? Co v jejích očích vidíte? A máme pro vás v galerii ještě jednu malou holku. Poznáváte mexickou malířku Fridu Kahlo?

Americký psanec Billy The Kid jako uhlazený elegán na fotografii z mládí zaujme všechny milovníky westernů. Má v očích už tehdy skutečnost, že se stane jedním z největších lotrů amerických dějin?

Unikátní je také snímek Adolfa Hitlera z roku 1925. Hitler je na fotce zachycen krátce po propuštění z vězení, když si nacvičoval svou řeč. Hitlerovi se vzniklé fotky nelíbily a rozkázal jejich zničení. Německý fotograf si ale negativy ponechal. Tak se pojďme vydat na zajímavou jízdu neznámou historií.

Související články

Další články