Máme pro vás unikátní kolekci snímků, nad kterými zaplesá srdce hlavně milovníkům starých fotografií. Takže vlastně všem, protože všichni máme rádi zajímavé historické snímky.

Ze starých archivů byly vytaženy momentky z významných dějinných událostí. Některé z fotek byly nalezeny úplnou náhodou, jiné byly poprvé zveřejněny teprve nedávno. Na několika snímcích uvidíte také známé osobnosti v mladém věku nebo v době, kdy ještě nebyly slavné.

Podívejte se třeba na dvacetileté kluky z kapely The Rolling Stones. Zrovna si dali pauzu během amerického turné v roce 1965. Kdo by tehdy hádal, že se v roce 2018 podívají do Prahy

Unikátní je také fotka maličké Marilyn Monroe (91). Snila o veliké kariéře herečky už tehdy? Co v jejích očích vidíte? A máme pro vás v galerii ještě jednu malou holku. Poznáváte mexickou malířku Fridu Kahlo?

Americký psanec Billy The Kid jako uhlazený elegán na fotografii z mládí zaujme všechny milovníky westernů. Má v očích už tehdy skutečnost, že se stane jedním z největších lotrů amerických dějin?

Unikátní je také snímek Adolfa Hitlera z roku 1925. Hitler je na fotce zachycen krátce po propuštění z vězení, když si nacvičoval svou řeč. Hitlerovi se vzniklé fotky nelíbily a rozkázal jejich zničení. Německý fotograf si ale negativy ponechal. Tak se pojďme vydat na zajímavou jízdu neznámou historií.