Trendy tagy Speciál: Hubněte s námi válka na Ukrajině MasterChef Česko 2022 Love Island 2022

Marilyn Manson má problém: Hned několik žen najednou ho obvinilo ze znásilnění

Marilyn Manson má problém: Hned několik žen najednou ho obvinilo ze znásilnění
Zdroj: Showpix
+ Dalších 5 fotografií
skandál
Kontroverzní zpěvák Marilyn Manson (52) čelí obvinění ze sexuálního napadení, zneužívání i znásilnění. V pondělí se ozvalo hned několik žen, jejichž slova následovala poté, co se odvážila veřejně vyjádřit Mansonova bývalá snoubenka Evan Rachel Wood (33).

Marilyn Manson, pravým jménem Brian Hugh Warner, byl v pondělí celkem pěti ženami obviněn ze sexuálního napadení, zneužívání a znásilnění. Jako první se ozvala zpěvákova bývalá snoubenka Evan Rachel Wood, která tvrdí, že ji dlouhodobě týral.

Wood vydala krátké prohlášení na Instagramu. „Jméno mého násilníka je Brian Warner, světu je také známý jako Marilyn Manson. Začal mě zneužívat, když jsem byla ještě teenager a pokračoval v tom léta. Vymyl mi mozek a manipuloval mnou, dokud jsem se mu nepoddala,“ napsala.

„Už odmítám žít ve strachu ze msty, pomluv nebo vydírání. Odhaluji tohoto nebezpečného muže, než zničí další životy. Stojím při obětech, které už nebudou mlčet,“ dodala herečka známá například ze seriálu Westworld.

Vztah Mansona a Wood

Marilyn Manson a Evan Rachel Wood spolu začali randit v roce 2007, krátce poté, co se zpěvák rozešel s burleskou Ditou Von Teese V roce 2010 přišly zásnuby. O pár měsíců později přišel rozchod a také se poprvé objevily spekulace o domácím násilí, ty ale herečka vyvracela s tím, že odloučení proběhlo přátelsky.

Obvinění podobná tomu, která vznesla Wood, přišla i ze strany dalších žen, například zpěvákovy bývalé přítelkyně Ashley Walters nebo pornoherečky Jenny Jameson. Ta prozradila, že Manson fantazíroval o tom, že ji upálí zaživa.

Obrana

Zpěvák, který je proslulý svým démonickým vzhledem, se proti obviněním okamžitě ohradil na svém Instagramu. „Mé umění a můj život dlouhodobě vyvolávají kontroverze, ale nedávná tvrzení o mně jsou jen hrozivým zkreslením skutečnosti. Mé intimní vztahy byly vždy konsensuální a s osobami s podobným smýšlením. Taková je pravda, nehledě na to, jak to dnes jiní podávají,“ napsal Manson.

Tajemný pár na veřejnosti: Petra Nesvačilová ukázala přítele, se kterým čeká miminko

Související články

Další články

Nejnovější kauzy