Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 StarDance 2021 Česko Slovensko má talent 2021

Nejnovější kauzy

Marika Šoposká ze StarDance slaví 32: Podle sázkařů ji čeká poslední večer v soutěži

StarDance 2021: Podle sázkařů skončí Marika Šoposká
Zdroj: Se souhlasem Mariky Šoposké
+ Další 3 fotografie
StarDance

Marika Šoposká slaví 32. narozeniny. Šťastná maminka dvou dětí aktuálně září na parketu v pořadu StarDance. Jinak si ji ale diváci pamatují jako princeznu z pohádek nebo jako Bibi ze seriálu Ordinace v růžové zahradě 2.

Bookmakeři mají jasno, Šoposká končí 

Dvaatřicáté narozeniny slaví česká filmová a divadelní herečka Marika Šoposká. Účastnice taneční soutěže v České televizi StarDance se zrodila ve znamení Štíra. 

Ne právě pěkný dárek k narozeninám si pro ni připravili sázkaři. Podle nich je totiž Marika horkou favoritkou na vypadnutí a sobotní večer pro ni tipují jako ten poslední na parketu.

Kurzy sázkové kanceláře Chance napovídají, že si Marika Šoposká v sobotu vyslouží od porotců nejméně bodů a ve StarDance si tak zatančí naposledy. „Kurz na to, že bude ze soutěže vyřazena je aktuálně na hodnotě 2,20:1. Dalšími, kdo by mohli v taneční show skončit, je Mirai Navrátil nebo Andrea Sestini Hlaváčková se shodným kurzem 3,50:1. Až za nimi následuje Tereza Černochová s kurzem 6:1,“ uvádí mluvčí Chance, Markéta Světlíková.

Herečka Marika Šoposká

Poprvé se na plátně objevila v pohádce Boháč a chudák. Kromě rolí princezen je známá i svým účinkováním v seriálech. Třeba v Ordinaci v růžové zahradě 2 ztvárnila záchranářku Bibi Mrázkovou.

Je velkou kamarádkou své kolegyně Bereniky Kohoutové (30), se kterou píší blog Sedmilhářky a jejich články vyšly už i knižně. Jenže mají k sobě blízko i jinak. Manželem Mariky je totiž dvojče bývalého manžela Bereniky.

Šťastně vdaná

Producent Pavel Čechák, který byl dříve ve svazku manželském s Táňou Vilhelmovou, si vzal Bereniku Kohoutovou a jeho dvojče Petr Čechák zase novou účastnici StarDance Mariku, která má s manželem už dva syny, Benedikta a Vincenta. Pavel Čechák s Kohoutovou se už před časem rozešli, ale přátelství se Šoposkou vydrželo.

Krásná maminka dvou dětí je tak šťastně zadaná a v kariéře se jí daří.

Související články

Další články