Trendy
Výměna manželek 2024 válka na Ukrajině Survivor 2024 Survivor 2024 - aktuálně

Marika Šoposká a Berenika Kohoutová: Holky si za partnery vybraly dvojčata

Marika Šoposká a Berenika Kohoutová: Holky si za partnery vybraly dvojčata
Zdroj: Se souhlasem Marika Šoposká/ Se souhlasem Berenika Kohoutová
StarDance

Účastnice nové řady StarDance, herečka, maminka a spisovatelka Marika Šoposká má za sebou mnoho seriálových a filmových rolí, co jste ale možná nevěděli o jejím příbuzenstvu?

Hvězdu Ordinace Mariku Šoposkou pojí velké přítelství s talentovanou herečkou a zpěvačkou Berenikou Kohoutovou. Kromě přátelství si rozumí i pracovně. Společně píší blog Sedmilhářky, který byl později vyadán i knižně s velkým úspěchem.

Propletené vztahy

Ale to není všechno. Manželem Mariky je totiž dvojče bývalého manžela Bereniky. Producent Pavel Čechák, který byl dříve ve svazku manželském s Táňou Vilhelmovou, si vzal Bereniku Kohoutovou a jeho dvojče Petr Čechák zase novou účastnici StarDance Mariku, která má s manželem už dva syny, Benedikta a Vincenta. Pavel Čechák s Kohoutovou už nejsou svoji nějaký čas, ale přátelství se Šoposkou vydrželo.

Pestrá kariéra

Marika Šoposká působila v Divadle pod Palmovkou, v Národním divadle či v Činoherním klubu. V době před pandemií hrála v Divadle v Celetné v inscenaci Něžná je noc. Ve Strašnickém divadle účinkuje také ve hře Romeo a Julie.

Její první filmová zkušenost byla v pohádce režiséra Zdeňka Zelenky Boháč a chudák. Stejný režisér obsadil herečku do další pohádky o rok později, v roli princezny zářila v příběhu O Šípkové Růžence. Následovaly role v Kriminálce Anděl, snímku Lidice a Micimutr. Diváci si ji nejvíce pamatují ze seriálu Ordinace v růžové zahradě, kde ztvárnila roli dětské lékařky, později záchranářky Bibi Mrázkové.Bartošová brala úspěchy jako samozřejmost, svou slávu ale neustála, tvrdí její první manažer. Showbyznys ji semlel

Související články

Další články

Nejnovější kauzy