Trendy tagy Speciál: Hubněte s námi válka na Ukrajině MasterChef Česko 2022 MS ve fotbale 2022

Marika Šoposká a Berenika Kohoutová: Holky si za partnery vybraly dvojčata

Marika Šoposká a Berenika Kohoutová: Holky si za partnery vybraly dvojčata
Zdroj: Se souhlasem Marika Šoposká/ Se souhlasem Berenika Kohoutová
StarDance

Účastnice nové řady StarDance, herečka, maminka a spisovatelka Marika Šoposká má za sebou mnoho seriálových a filmových rolí, co jste ale možná nevěděli o jejím příbuzenstvu?

Hvězdu Ordinace Mariku Šoposkou pojí velké přítelství s talentovanou herečkou a zpěvačkou Berenikou Kohoutovou. Kromě přátelství si rozumí i pracovně. Společně píší blog Sedmilhářky, který byl později vyadán i knižně s velkým úspěchem.

Propletené vztahy

Ale to není všechno. Manželem Mariky je totiž dvojče bývalého manžela Bereniky. Producent Pavel Čechák, který byl dříve ve svazku manželském s Táňou Vilhelmovou, si vzal Bereniku Kohoutovou a jeho dvojče Petr Čechák zase novou účastnici StarDance Mariku, která má s manželem už dva syny, Benedikta a Vincenta. Pavel Čechák s Kohoutovou už nejsou svoji nějaký čas, ale přátelství se Šoposkou vydrželo.

Pestrá kariéra

Marika Šoposká působila v Divadle pod Palmovkou, v Národním divadle či v Činoherním klubu. V době před pandemií hrála v Divadle v Celetné v inscenaci Něžná je noc. Ve Strašnickém divadle účinkuje také ve hře Romeo a Julie.

Její první filmová zkušenost byla v pohádce režiséra Zdeňka Zelenky Boháč a chudák. Stejný režisér obsadil herečku do další pohádky o rok později, v roli princezny zářila v příběhu O Šípkové Růžence. Následovaly role v Kriminálce Anděl, snímku Lidice a Micimutr. Diváci si ji nejvíce pamatují ze seriálu Ordinace v růžové zahradě, kde ztvárnila roli dětské lékařky, později záchranářky Bibi Mrázkové.Začalo to nemravným dopisováním, skončilo stalkingem. Známého dýdžeje pronásleduje posedlá fanynka. Vyhrožuje i jeho partnerce

Související články

Další články

Nejnovější kauzy