Trendy
válka na Ukrajině Iveta Bartošová Výměna manželek 2024 Survivor 2024

Marika Gombitová má pro své pražské fanoušky překvapení: Bude to úplně prvně, říká

+ Dalších 7 fotografií

Slovenská zpěvačka Marika Gombitová (67) je v Praze. Přijela, aby se připravila na dva velké koncerty v O2 areně, které se odehrají v lednu příštího roku. Na koncertech zpěvačka zavzpomíná na své přátele, kteří již s Marikou na pódiu být nemohou. Zpěvačka se cítí stále dobře a pro své fanoušky má připravené velké překvapení, jak prozradila v rozhovoru pro eXtra.cz.

Slovenská zpěvačka Marika Gombitová, které se také říká královna slovenského popu, přijela do Prahy, aby tu představila dva velké koncerty v pražské O2 areně. V Praze byla Marika naposledy před třemi lety a jak v rozhovoru pro eXtra.cz přiznala, ráda by tu i jednoho dne bydlela.

"Chtěla bych v Praze bydlet," odpověděla jasně zpěvačka, která celý velkolepý koncert bere jako dar pro ty, kteří ji vždy podporovali. "Velmi se na koncert těším a věřím, že se mi vyprodají lístky, beru to jako dar mým fanouškům, kteří mě vždy podrží a píší mi i krásné smsky či emaily," vysvětlila Marika. "Jsem nervózní, je to velká zodpovědnost, takže o tom to je," dodala sympatická zpěvačka ke svým pocitům z blížícího se koncertu.

Velké překvapení

Marika si pro své pražské fanoušky přichystala i dvě překvapení. "Chystáme dvě novinky, které budeme hrát na koncertě úplně prvně," oznámila s radostí zpěvačka. Ovšem nezapomene ani na své přátele, kteří s ní již na pódiu nemohou být, jako například na Karla Gotta či Vaša Patejdla, který svět opustil teprve nedávno. "Budeme na ně vzpomínat písničkou, ano," svěřila se nám Gombitová.

O rok starší Marika Gombitová

Zpěvačka oslavila své 67. narozeniny teprve před týdnem a oslavit je měla ve svých rodných Turanech nad Ondavou na východním Slovensku. "Své narozeniny jsem oslavila nádherně se svými blízkými. Nejhezčí je, když mi někdo osobně podá ruku," popsala Marika. Největší dárek proto neměl hmotnou podobu, ale šlo o to, s kým narozeniny zpěvačka strávila. "Mohla jsem být se svými lidmi, nejbližšími a se svými psy," vysvětlila Gombitová, která své dva pejsky bere jako své děti.

Ve svém věku vypadá Marika stále skvěle a že je o rok starší, nijak neřeší. "Nepřipouštím si to, cítím se v pohodě," dodala královna slovenského popu.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy