Trendy
válka na Ukrajině Iveta Bartošová Výměna manželek 2024 Survivor 2024

Marika Gombitová má hned dva koncerty v O2 areně: Přineseme žhavé novinky, láká

Marika Gombitová vystoupí v O2 areně: Přineseme novinky, které budeme hrát prvně, říká
Zdroj: eXtra.cz/Pavel Dvořák
+ Dalších 6 fotografií
Koncert

Slovenská hudební ikona Marika Gombitová (67) míří do Prahy. Už za týden bude vystupovat ve vysočanské O2 areně, a to hned dvakrát. Pro velký zájem totiž zpěvačka přidala druhý koncert, protože ten první je již vyprodaný. Informace dostala redakce eXtra.cz k dispozici.

Koncert slovenské legendy Mariky Gombitové v O2 areně byl dlouho plánovaný. Jenže ještě před rokem zpěvačka netušila, že bude muset přidat hned druhé vystoupení. O vstupenky je totiž obrovský zájem.


"Velmi se na koncert těším a věřím, že se mi vyprodají lístky, beru to jako dar mým fanouškům, kteří mě vždy podrží a píší mi i krásné smsky či e-maily," řekla Gombitová loni v září pro eXtra.cz. A jak si přála, tak se stalo. Za dva týdny po prvním koncertě se Gombitová na pódium vrátí. "Chystáme dvě novinky, které budeme hrát na koncertě úplně prvně," dodala.

První koncert se uskuteční již za pár dní 16. ledna a druhý 30. ledna. „Vše se připravuje s obrovskou citlivostí i důkladností charakteristickou pro Mariku, což dokazuje například volba dvou exkluzivních koncertů nikoliv hned dva dny po sobě, ale se solidní dvoutýdenní pauzou. Zejména třeba proto, aby se termínově dostalo na všechny diváky," řekl producent Tomáš Ságl.


O2 arena se rozezní jejími nejznámějšími hity jako například Študentská láska, Vyznanie, Šaty, Cukráreň na dlani námestia, Ži a nechaj žiť, Územie zázrakov, Správne dievča, Adresa Ja, adresa Ty, Paradiso, Koloseum, Zem menom Láska a spoustou dalších.


Další rána pro Veronicu Biasiol. Po vlně hejtů během Miss jí ublížila vlastní maminka. Kráska přiznala velké zklamání

Související články

Další články

Nejnovější kauzy