Trendy
válka na Ukrajině Výměna manželek 2024 Victoria Velvet Survivor 2024 - aktuálně

Marika Gombitová hlásí velkolepý comeback: I přesto, že je upoutaná na invalidním křesle, slibuje velkou show

+ Další 3 fotografie

Marika Gombitová (66) je stále v plné síle. To je zřejmé z videonahrávky, prostřednictvím které nyní promluvila ke svým fanouškům. Těm nejenže poděkovala za zájem o své nadcházející koncerty v pražské O2 areně, všem navíc poslala dojemný vzkaz, který si můžete poslechnout v náhledu.

Zpěvačka Marika Gombitová ví, jak potěšit své fanoušky. Nejenže před několika týdny oznámila, že počátkem příštího roku bude mít v největší hale Česka dva koncerty po sobě, nyní jim navíc poslala dojemný video vzkaz.

„Milí přátelé, děkuji vám za krásné přijetí mých připravovaných koncertů v pražské O2 areně. Velmi mě to dojímá. Už teď se na tyto dva lednové koncerty velmi těším,“ začala svou zdravici zpěvačka, která je po autonehodě už dlouhé roky odkázaná na vozík. I přes rány osudu chce ale potěšit své fanoušky, kteří se již nemohou dočkat, až přijdou její koncerty. Zpěvačka nyní přiznala, že právě jejich ohlasy ji ženou stále dopředu. Zdravici si můžete poslechnout v náhledu.

Zazpívá největší hity

„Hlavně se těším na setkání s vámi. Lásku, kterou od vás stále dostávám, vám chci vrátit. A vše nasvědčuje tomu, že brzy zavítám i do Prahy. Tak se možná někde potkáme. Srdečně vás pozdravuji a užívejte si krásné léto,“ dodala Gombitová, která se na koncertní pódia v Česku vrací po několika letech, čímž splnila letité přání svých fanoušků.

Ti si tak již 16. a 30. ledna 2024, jak napsala zpěvačka na své oficiální stránky, po letech budou moci na živo vychutnat její největší hity jako Študentská láska, Vyznanie, Šaty, Cukráreň na dlani námestia, Ži a nechaj žiť, Územie zázrakov, Správne dievča, Adresa Ja, adresa Ty, Paradiso, Koloseum, Zem menom Láska a mnoho dalších.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy