Trendy
válka na Ukrajině válka v Izraeli StarDance 2023 Big Brother 2023 StarDance 2023: kompletní přehled

Marie Růžičková ukázala nová ňadra: Chlubila se jimi v Egyptě, původně jsem tam nechtěla, říká

Marie Růžičková se pochlubila novými ňadry: Pyšnila se jimi v Egyptě
Zdroj: Se souhlasem Marie Růžičkové/koláž extra.cz
+ Dalších 9 fotografií
Nová ňadra

Marie Růžičková ukázala postavičku v Egyptě. I když to nebyla destinace její první volby, jak potvrdila pro eXtra.cz. Obvykle si potrpí na jiné země. Manželka hokejové legendy Vladimíra Růžičky se nedávno připravovala na plastickou operaci, kdy si chtěla nechat vyměnit implantáty. A tak se novým tvarem svých ňader musela hned pochlubit v krásné exotice.

Marie Růžičková nedávno podstoupila výměnu implantátů. Nechala si zvětšit objem ňader z 420 mililitrů na 685. Operace se zřejmě vydařila podle jejího očekávání, protože jen září štěstím. Nový tvar jejích prsou musela dát hned na odiv, a tak odjela do Egypta, kde je pyšně vystavovala.

Nová kůzlátka

„Musím ji sem dát, abyste si nemysleli, že jsem vážná. Naopak. Velice ráda se směju. Jen to všem neukazuju a neumím to na povel,“ napsala Marie k jednomu z příspěvků na Instagramu. Egypt ale nebyl její první volbou. No já se loni zařekla, že Egypt nikdy, ale dala jsem tomu ještě šanci a jsem za to ráda... bylo to super. Já miluju spíš Turecko a Řecko,“ řekla pro eXtra.cz Marie, která už je z výletu za sluníčkem doma.

Na dovolené nebyla sama. Vzala s sebou jako obvykle i malou dceru Lejlu.Pro její úsměv udělám cokoliv. Není nic krásnějšího než spokojené a šťastné dítě, které vám desetkrát za den opakuje, jak vás miluje. Pro tebe vše. Tolik tě miluju,“ napsala k fotce své dcerky.

Promotéři Clashe odtajnili další porci bizáru: Sumo zápas, dívčí řežba, kontroverzní Laduška i velké překvapení

Související články

Další články

Nejnovější kauzy