Trendy
válka na Ukrajině Iveta Bartošová Výměna manželek 2024 Survivor 2024

Marie Růžičková šla na blond a frnkla do zahraničí: V Egyptě vystrkuje zadeček

Marie Růžičková: Obarvila se na blond a odletěla ukazovat zadeček do Egypta
Zdroj: se souhlasem M. Růžičkové, koláž eXtra.cz
+ Další 4 fotografie
další dovolená

Marie Růžičková (34) si jako manželka hokejového trenéra Vladimíra Růžičky (59) rozhodně nemůže stěžovat na nudný život. Sotva stihla milovnice kosmetických zákroků změnit barvu vlasů, už svou solárkem ztmavlou kůži opět vystavuje slunečním paprskům. Tentokrát si vyrazila odpočinout do Egypta a samozřejmě se fotkami z dovolené nezapomněla pochlubit na svém Instagramu.

Zrzka v Tunisu

Ještě nedávno se Marie Růžičková fotila u bazénu luxusního hotelu na ostrově Džerba v Tunisu a nyní už je opět někde na cestách. Manželka slavného hokejového trenéra, které spousta lidí nemůže přijít na jméno, si užívá u moře snad každou volnou chvilku.

Teprve před pár týdny zveřejnila na svém Instagramu fotografie, na kterých se pochlubila nejen perfektní postavičkou, ale i zcela novou barvou vlasů. Nechala se zřejmě inspirovat animovanou Malou mořskou vílou Ariel a své tradiční černé kadeře si nechala obarvit na červeno-oranžovou.

Blondýnka v Egyptě

Ani tentokrát se nenechala zahanbit a na dovolenou do Egypta, kde si zrovna milovnice úpravy fotek v mobilních aplikacích užívá, vyrazila jako platinová blondýnka. Chvíli to sice trvalo, než docílila kýženého odstínu, ale jakmile její sluncem a solárii osmahlou tvář konečně lemovaly dostatečně světlé kadeře, bylo na čase sbalit kufry a frnknout před nadcházejícím podzimem na místa, kde je ještě stále okolo krásných 38 stupňů Celsia, jak uvádí web weather.com.

Na Džerbě ukázala Růžičková fanouškům svou přední část těla a v Egyptě se to rozhodla prostřídat a tentokrát vystavit na sociální síti svůj zadeček. I když je Marie kvůli své zálibě ve filtrech a práci plastických chirurgů často terčem posměváčků, její zadní partie by jí mohla závidět lecjaká dvacítka.

Královna kabelek a šátečků Alena Schillerová: Když vidím staré fotky, šla bych se zastřelit

Související články

Další články

Nejnovější kauzy