Trendy tagy válka na Ukrajině Agáta Hanychová Eliška a Damián Love Island 2023

Marie Růžičková shání práci, značka: Musí být na úrovni. Nemůžu jít pracovat do Lidlu, říká

Marie Růžičková se natáčela při rychlosti 200 km/h.
Zdroj: Se souhlasem Marie Růžičkové
+ Dalších 6 fotografií
práce

Je vyučenou cukrářkou, před časem ale zatoužila mít vlastní školku. Sen se ale Marii Růžičkové rozplynul jako pára nad hrncem a projekt, do kterého neinvestovala jenom hromadu peněz, ale i energie, se jí zbortil jako domeček z karet. Manželka hokejové legendy Vladimíra Růžičky se ale rozhodně práce neštítí. Čím se živí žena, která je terčem častých hejtů kvůli svému opálení, a jaké má plány do budoucna? To nyní odhalila redakci eXtra.cz. 

“Ježiš, ta je černá, ta je umělá, to je zrůda, vypadá na padesát, přepálená, hubu jak kačer,” tak těmito slovy před několika dny Marie Růžičková vzkázala všem svým hejtrům na Instagramu, co si o jejich názorech myslí. A na základě něj jsme ženu Vladimíra Růžičky kontaktovali a ta nám poskytla otevřený rozhovor nejen o svém manželství s hokejovou legendou, jeho životních prioritách, ale také nám odhalila, jaký život po boku aktuálního couche HC Verty Litvínov má.

Sen se jí rozplynul

Chtěla si splnit sen o vlastní školce, ten se jí ale rozplynul kvůli ženě, kterou si vybrala na post ředitelky. “Tu školku jsem prodala. Dali jsme to pryč a jsem za to ráda. Spadl mi kámen ze srdce,” přiznala Růžičková s tím, že se ještě donedávna živila jako distributorka. Tato práce ji ale nenaplňovala.

"Přivydělávala jsem si tím, ale v té firmě jsem skončila, protože jsem do toho dávala větší úsilí, než jsem dostávala zpátky. Nechci říkat, pro koho to bylo, protože jim nechci dělat reklamu,” sdělila nám Marie s tím, že je aktuálně bez zaměstnání. Ale rozhodně ne proto, že by pracovat nechtěla.

“Než jsem jela na dovolenou, tak jsme po známých poptávali práci, ale nějakou trošku na úrovni. Nemůžu jít pracovat do Lidlu. Je to těžké. Chtěla bych ale něco dělat, nechce se mi sedět doma. Mám ale strach zase do něčeho investovat. Spíš bych radši šla pod někoho pracovat. Uvidíme,” dodala Růžičková, která ale jedním dechem dodává, že její muž ale dlouho nechtěl, aby pracovala.

“Bavíme se o tom poslední rok. Taky nechce, abych jen tak šla a dělala cokoliv. Naskytlo se mi, že bych mohla něco rozvážet, ale nenechal mě. O to je složitější si něco najít,” dodala žena Vladimíra Růžičky, která přiznává, že koketuje s myšlenkou, že by si mohla otevřít svůj vlastní kosmetický salon. “Uvidíme do budoucna. Nevím ale, jestli je to nejlepší nápad, když bydlíme v Chomutově. Nevím, jestli by se to chytlo,” uzavřela Růžičková.

Ivan Mládek: Zdraví jde stranou. Budu koncertovat, dokud nechcípnu, říká

Související články

Další články

Nejnovější kauzy