Trendy
válka na Ukrajině Výměna manželek 2024 Sedm schodů k moci Survivor 2024

Marie Růžičková promluvila o práci v Lidlu: Manžel nechce, abych seděla za kasou, říká

Marie je nyní zrzka
Zdroj: Se souhlasem Marie Růžičkové
+ Dalších 7 fotografií
Hejty

Není den, co by se Marie Růžičková nesetkala s nenávistnými komentáři. A její hejtři neřeší jenom její zevnějšek, kdy ji část nazývá zrůdou, ale řeší, proč žena Vladimíra Růžičky nepracuje. Nedávno si sama naběhla na vidle, když v rozhovoru pro eXtra.cz řekla, že nemůže jít pracovat do Lidlu, což opět zvedlo velkou vlnu nevole. Jak to manželka trenéra HC Verva Litvínov myslela a musí vůbec pracovat? 

Velmi ráda by pracovala, přesto nemůže najít pro sebe vhodnou práci. V posledním rozhovoru pro eXtra.cz ale Marie Růžičková ze svých úst vypustila větu, kterou má od té doby od svých hejtrů téměř denně na talíři.

V Lidlu pracovat nemůžu

“Než jsem jela na dovolenou, tak jsme po známých poptávali práci, ale nějakou trošku na úrovni. Nemůžu jít pracovat do Lidlu. Je to těžké. Chtěla bych ale něco dělat, nechce se mi sedět doma,” řekla doslova žena Vladimíra Růžičky, aniž by to více konkretizovala. Nyní nám vysvětlila, jak tuto svou poznámku myslela.

“Neohrnuju nos nad prací v Lidlu. Tak to vůbec není. Manžel si nepřeje, abych dělala takovou práci a šla na kasu. Řeší, že jsem jeho manželka a Růžičková nebude dělat za kasou. Vypadá to blbě,” sdělila nám Růžičková.

Pracovat nemusí, ale chce

"Já pracovat v podstatě nemusím, ale chtěla bych. Přesto si vše slíznu,” povzdechla si Růžičková, která se nedávno na svém Instagramu vyjádřila k hejtrům, kteří jí nadávají do zrůd jenom proto, že se jim nelíbí, že se ráda opaluje či má zvětšené rty.

“Podle mě zrůda je chlap, který znásilní malý dítě. Zrůdy jsou vrahové. Lidi, kteří ubližují starým lidem, kteří zneužívají druhý lidi pro svoje vlastní dobro. To jsou za mě zrůdy. Lidi, kteří ubližují zvířatům, jsou zrůdy,“ vzkázala všem hejtrům.

Eva Podzimková o odmítnutí postelových scén: Přijdu si stará, je to trapné, říká

Související články

Další články

Nejnovější kauzy