Trendy
válka na Ukrajině válka v Izraeli StarDance 2023 Big Brother 2023 StarDance 2023: kompletní přehled

Marie Růžičková přiznala komplikovaný vztah s Vladimírovými dětmi: Pozdravíme se, a tím to končí, říká

Marie Růžičková s manželem Vladimíre Růžičkou.
Zdroj: Se souhlasem Marie Růžičkové
+ Dalších 7 fotografií
Rodina

Marie Růžičková se v nedělním živém vysílání nebránila žádným dotazům, ani těm nepříjemným. Jedním z nich byla i otázka, jak to má s již dospělými dětmi svého manžela Vladimíra Růžičky. Je totiž dobře známo, že bývalý reprezentační hráč a pak i kouč má zejména se svým synem Vladimírem mladším narušený vztah. Důvodem je nejspíš právě Marie, do níž se Růžička senior zamiloval krátce poté, co zemřela jeho první žena na rakovinu. Jak trenérova současná manželka prozradila na Instagramu, rozhodně to mezi ní a jejími nevlastními potomky není růžové. 

Vztahy v rodině Vladimíra Růžičky nebyly v poslední letech zrovna růžové. Zejména se svým synem si několikrát i přes média vjeli do vlasů a nějaký čas spolu dokonce nemluvili. Jak sám naznačil Vladimír Růžička mladší, důvodem byla trenérova láska Marie, s níž začal jeho otec chodit krátce poté, co jeho první manželka Eva, maminka Vladimíra mladšího, zemřela na rakovinu

Marii je vztahu s dětmi líto

Nyní Marie v živém vysílání na Instagramu dostala dotaz "na tělo" od jednoho z fanoušků, jak vychází s Vladimírovými dětmi: synem Vláďou a dcerou Evou. "Náš vztah, bych řekla, je na slušný bázi. To myslím tak, že se pozdravíme, a tím to končí," nastínila Marie poněkud smutnou realitu.

Bylo přitom znát, že ji mrzí, že s ní Vladimír mladší a Eva nechtějí příliš mluvit. "Já proti nim nic nemám, ale bohužel je to tak, jak to je..." doplnila. Je tak vidět, že trenérovi potomci svou nevlastní maminku nepřijali za vlastní.

Eva podlehla rakovině slinivky

Celý problém se datuje od roku 2016, kdy Eva Růžičková podlehla marnému boji s rakovinou slinivky. Brzy poté Růžička začal randit s Marií, kterou si později vzal, a v říjnu 2017 se jim narodila dcera Lejla. Jenže Růžičkův vztah s Marií není po chuti jeho synovi Vladimíru mladšímu, který ho od otce bral jako zradu. Zejména proto, že se hokejová legenda začala se svou současnou partnerkou vídat už v době, kdy na tom byla Eva zle.

Synovi nepřišel na svatbu

Jejich soukromá válka došla až tak daleko, že Růžička starší v roce 2016 nepřišel na svatbu svého syna. Údajně kvůli tomu, že odmítl dorazit bez Marie. „Jako každýho syna mě mrzí, že tam nebyl, ale víc se k tomu nebudu vyjadřovat. Osobně mě to mrzí, bolí to, ale jsme rádi, že tam byli lidi, co nám to přáli,” říkal pak Růžička mladší pro iSport.

Růžička senior ještě před dvěma roky přiznal, že se synem skoro nemluví a že doufá, že se to zlepší. „Na jednu stranu jsem táta a věřím, že se to do budoucna zase srovná. Uvidíme. Jako otec si to tak určitě přeju. Na druhou stranu se ale zase nenechám řídit svými dětmi. Já mám svůj život, děti rovněž. Tak to prostě je,” řekl zmiňovanému portálu.


Promotéři Clashe odtajnili další porci bizáru: Sumo zápas, dívčí řežba, kontroverzní Laduška i velké překvapení

Související články

Další články

Nejnovější kauzy