Trendy
válka na Ukrajině válka v Izraeli StarDance 2023 Big Brother 2023 StarDance 2023: kompletní přehled

Marie Růžičková před plastickou operací: Další komplikace

Marie Růžičková.
Zdroj: Se souhlasem Marie Růžičkové
+ Dalších 5 fotografií
Nová prsa

Marie Růžičková se konečně dočká. Po prosincovém zklamání, kdy ji krátce před plastickou operací poslali kvůli nemoci domů, podstoupí výměnu svých implantátů. Má to ale velký háček. Žena hokejové legendy Vladimíra Růžičky na Instagramu přiznala, že má problém s žilami. 

Už se mohla několik týdnů pyšnit novými ňadry, avšak v prosinci předoperační vyšetření nedopadlo podle představ. Marie Růžičková si tak musela na nová prsa počkat. Nyní se konečně dočkala. Ani tentokrát to ale není bez komplikací.

Náročné vyšetření

“Mám za sebou předoperační vyšetření. Sestřičky si na mě už netroufnou, a tak mě vyšetřila rovnou anestezioložka. Jsem celá opíchaná,” svěřila se svým fanouškům na Instagramu Růžičková, která upozornila na to, že nemá viditelné žíly.

“Píchla mě zase napočtvrté. Šílené. Řekla mi, že nemám žíly a že se na můj operační den těší. Krása,” dodala s ironií v hlase Růžičková, která se před časem svěřila, proč se rozhodla na změnu výplní svých předností.

Nová prsa

"Bude to menší změna, chci mít jiný tvar. Takže budou o něco větší a taky kulatější, než mám teď," prozradila nám tehdy Marie, která měla mít operaci již za sebou, jenže nakonec z ní sešlo. A to právě po předešlém předoperačním vyšetření. Tentokrát Růžičková už domů jela s lepšími zprávami a brzy se tak může těšit na nová prsa.

Promotéři Clashe odtajnili další porci bizáru: Sumo zápas, dívčí řežba, kontroverzní Laduška i velké překvapení

Související články

Další články

Nejnovější kauzy