Trendy tagy válka na Ukrajině Agáta Hanychová Eliška a Damián Love Island 2023

Marie Růžičková o zlých hejtech: Nikdy jsem neřekla, že jsem krásná, huba by mi upadla

Marie Růžičková poskytla eXtra.cz otevřený rozhovor.
Zdroj: Koláž eXtra.cz/Se svolením Marie Růžičkové
+ Dalších 5 fotografií
rozhovor

Své krásné ženě Marii (34) s dcerkou Lejlou (4) dopřál luxusní dovolenou v Turecku, sám na ni ale neodletěl. Vladimíra Růžičku po boku jeho rodiny nahradila tchyně. Žádné mráčky v ráji se ale nekonají. Manželka hrdiny z Nagana a aktuálně trenéra Vervy Litvínov nám prozradila, proč s nimi její muž neodletěl na dovolenou. A promluvila i o nenávistných zprávách, kterých je pravidelným terčem. 

Partneři jsou dlouhých sedm let, už pátým rokem spolu vychovávají dcerku Lejlu, přesto je vztah Vladimíra Růžičky a jeho partnerky Marie stále některým lidem trnem v oku. A svou nenávist právě vůči mladé mamince pětileté holčičky dávají najevo na sociálních sítích, kde na ni pravidelně útočí. Není tak divu, že jí před několika dny přetekla trpělivost a všem svým kritikům poslala prostřednictvím svého Instagramu jasný vzkaz.

Reakce na hejty

“Já vím, že nemá smysl na hejtry reagovat, ale já prostě neumím mlčet a nechávat si nadávat. Nevím, co mě vytočilo tentokrát. Nechápu ale, proč má někdo zapotřebí útočit na někoho, koho nezná. Nikdo neví, jaký jsem člověk, jaká jsem žena, matka, manželka. Nikdo nevidí, jaká jsem hospodyně, jak se starám o domácnost. Nemám rozhodně nohy na stole a nečekám, že mě tady někdo bude opečovávat. To by se mnou Vladimír nebyl. On je stará škola. Pravidelně mu vařím, starám se o domácnost. Neříkám, že si někdy něco neobjednáme, ale rozhodně to není pravidlem,” říká Marie Růžičková ve velmi otevřeném rozhovoru pro eXtra.cz s tím, že se s hejtry rozhodně nemaže.

“Nechci žít v negativním prostředí, a to ani na sociálních sítích. Proto nemám problém přiznat, že nechutné komentáře mažu a v blokaci mám snad půlku republiky,” směje se Růžičková. Zatímco na sociálních sítích je každý hrdina, tváří v tvář si to nikdo nedovolí.

Vybojovaný vztah

“Nikdo mi nikdy do očí nic neřekl. Za těch sedm let, co jsme spolu, ani jednou. Člověk ale vidí mnohdy ty pohledy, že si lidi začnou povídat, když někam přijdu. Například na letišti. Nebo člověk slyší, že někdo říká, že mě zná, ale tomu se směju. To jsou většinou lidi, se kterými jsem se potkala jednou v obchodě,” říká žena Vladimíra Růžičky, která se s ním seznámila v době, kdy trénoval tým chomutovských hokejistů.

Není tajemství, že o svůj vztah museli hodně bojovat. A to i se svými přáteli. Dnes tedy bývalými. “Musím přiznat, že za ty roky mi prořídl seznam kamarádek. Mívala jsem jich docela dost, ale od té doby, co jsem s Vláďou, mi zbyla snad jedna. Ale nevadí mi to. Většinou to bylo kvůli závisti. Někteří lidé neunesli, že už s nimi neobrážím podniky a jsem ráda doma. Nepřáli mi štěstí. Přitom to nebylo nic snadného. Pamatuji si začátky našeho vztahu, kdy jsem byla doma a brečela jsem, že ten tlak nezvládnu, a Vladimír seděl a smál se, že to přejde. Náš vztah jsme si museli vybojovat. Lidé podle mě nechápou, že jsem jeho manželka a že nejdůležitější je, že jemu se líbím. Myslíte si, že by se mnou byl, kdybych se mu nelíbila? Já vím, že někomu můj vzhled může přijít přehnaný, ale já jsem spokojená,” dodala Růžičková, u které lidé často řeší její opálení.

Slova o kráse

“Ono to vypadá, že chodím do solárka každý den, ale není tomu tak. Jen se prostě velmi dobře opaluju a opálení mi pak drží dlouho,” směje se Marie, která opravdu ví, jak dokáže lidská zloba bolet.

“Nikdy jsem o sobě netvrdila, že jsem topmodelka, že jsem krásná, huba by mi upadla. Jsem obyčejná holka, ale přesně taková se líbím svému muži. On má jiné hodnoty než krásu. Nebyl by s modelkou, která by měla v hlavě vymleto. Já a on víme, co v sobě máme a jací jsme. A to je nejdůležitější. A za to si svého muže vážím. Miluje mě takovou, jaká jsem,” dodala trenérova žena s tím, že právě tyto útoky jejich vztah ještě víc utužily.

Proč spolu nejezdí na dovolenou

Přesto spolu nejezdí na letní dovolenou, což se může zdát divné, ona v tom ale problém nevidí. “Překvapuje mě, že se každý diví, že jsem byla na dovolené sama. Vladimír není typ, který by jezdil na dovolenou. Za celý svůj život byl na dovolené snad jenom jednou, a to na Havaji. Nemá rád teplo. I doma, když jsme, je nejraději buď pod pergolou, nebo v bazénu,” popsala. Příští rok by s nimi ale k moři odletět měl.

“Domluvili jsme se ale, že by příští rok jel s námi. A to kvůli dceři. Slíbil, že pojede. Musíme ale vybrat hotel tak, aby měl klid. Abychom měli větší soukromí,” dodala Růžičková. Jedním dechem ale říká, že má po svém boku velmi obětavého a hlavně milujícího partnera, který by se pro ně rozkrájel.

“To ale neznamená, že je Vláďa špatný táta. Je to úžasný otec a pro svou dceru dýchá. Když přijede z tréninku, jenom mi dá pusu a už jde si s malou hrát. Je neskutečný, kolik času s ní tráví. Je to milující otec, který jen nerad jezdí na dovolenou. Nevidím na tom nic divného. Dělá to tak spousta mužů. Spíš mě překvapilo, kolik lidí to řeší. Tu dovolenou mi zaplatil on. Dostala jsem ji k narozeninám a říkal, že příště by nám mělo stačit jenom osm dní. Byly jsme tam jedenáct a už to prý bylo dlouhé a chyběly jsme mu,” uzavřela Růžičková.

Radka Kašpárka ničily výbuchy vzteku i alkoholismus. Pracovat se mnou bylo peklo, přiznává. Odnesl to i soutěžící MasterChefa

Související články

Další články

Nejnovější kauzy