Trendy
válka na Ukrajině Survivor 2024 Iveta Bartošová Survivor 2024 - aktuálně

Marie Růžičková o seznámení s Vladimírem: Začali jsme se vídat, když mu umírala manželka

Vladimír a Marie Růžičkovi.
Zdroj: Se svolením Marie Růžičkové
+ Dalších 5 fotografií
Seznámení

Marie Růžičková (34) se se svým současným manželem Vladimírem Růžičkou (59) seznámila v jednom z chomutovských barů. Dle jejích slov si hned padli do oka, a to i přesto, že Růžičkovi zrovna v té době umírala manželka Eva (†53). Marie prozradila detaily jejich seznámení v nové knize „Ženy za zády.“

Legendární hokejista Vladimír Růžička vychovával s manželkou Evou dceru Evu (40) a syna Vláďu (33). Před sedmi lety ovšem Eva zemřela po dlouhém boji s rakovinou.

V době, kdy jeho žena bojovala se zákeřnou nemocí, se však stihl znovu zamilovat. S vyučenou cukrářkou Marií se potkali v jednom z chomutovských barů. „My jsme s Vláďou oba měli veškerou morální brzdu. Holka, to přece nemůže fungovat, na tom nemůžeme postavit budoucnost,“ popsala Růžičková v knize „Ženy za zády“ své pocity v té době.

Viděli se na 5 minut

„Vláďovi jsem doporučovala, aby byl s rodinou co nejvíc. Všichni tehdy bojovali, spojili síly a snažili se zajistit nejlepší možnou léčbu. My jsme se viděli jen jednou týdně na pět minut. Ani jsme nemluvili,“ uvedla dále.

Smrt ženy Evy byla podle Marie pro Růžičku zlomová a velmi bolestivá. „Byl to pro něj důležitý vztah a já ho nikdy nezpochybňovala,“ nechala se slyšet Marie, která svého muže ve všem podporuje.

Veselka bez syna

Svatba Marie, tehdy ještě Pavlovské, a Vladimíra proběhla v roce 2017 na zámku Červený Hrádek. „Červený Hrádek je naše srdcovka. Scházeli jsme se tu už od začátku našeho vztahu a procházeli se parkem. Moc se nám tu líbí, byla to pro nás oba jasná volba,“ prozradila Marie před časem pro Chomutovský deník.

Na veselce bylo plno hostů, chyběl ovšem Vladimírův syn. Neztotožnil se totiž s otcovou novou známostí, proto na svatbě odmítl být. Růžičkovi spolu mají dceru Lejlu.

Bolestná zpověď Moniky Binias: S o 24 let mladším Petrem přišli o dítě. Bojovala i s tchyní

Související články

Další články

Nejnovější kauzy