Trendy
válka na Ukrajině Iveta Bartošová Výměna manželek 2024 Survivor 2024

Marie Růžičková o hejtech: Vláďa nesnáší hloupé ženy. Ve mně našel, co se mu líbí, vzkazuje

Marie Růžičková
Zdroj: Se souhlasem Marie Růžičkové
+ Dalších 6 fotografií
zpověď

Manželka hokejového trenéra Vladimíra Růžičky (59) Marie (34) se nedávno rozhodla po delší době reagovat na nenávistné zprávy, které jí chodí na Instagram. Redakci eXtra.cz přitom prozradila, že je na své hatery ještě mírná a krotí se, jinak by létaly facky. Marii například velmi mrzí, že ji srovnávají i se zesnulou ženou manžela. 

Marie Růžičková na pravou míru uvedla, co konkrétně ji ve zprávách na Instagramu vytočilo, že se rozhodla veřejně reagovat. Dokonce jí přišel vzkaz, ve kterém ji nechutní rýpalové srovnali i se zesnulou předchozí ženou jejího manžela Vladimíra Růžičky.

Srovnávají mě i se zesnulou ženou Vládi

"Já ani nevím. Určitě to byla zase nějaká reakce. Zase komentáře, že jsem černá, že mám hubu jako kačer, že vypadám na padesát. Říkala jsem si, i kdyby, tak co je komu do toho. I kdybych tak vypadala, tak to přece neznamená, že jsem zlá. Je to můj vzhled. Každý nějak vypadá. Ceterová nějak vypadá, Patrasová nějak vypadá. Všichni nějak vypadají. A nemůžou mě srovnávat se zesnulou manželkou. S Evou. To je absolutní nesmysl, " vysvětluje Marie pro eXtra.cz se slovy, že je jí v tomto ohledu velkou oporou zejména manžel.

"Najdou se tací, co píšou, že Eva byla nějaká a co si to našel. To přece nejde. S Evou byl od patnácti, znali se od dítěte. Jí bylo 53, když zemřela, mě si našel ve 27 letech. Nemůžete srovnávat 27letou holku s 53letou ženou. Nejdůležitější je, jestli se líbím manželovi. On by se mnou nebyl, kdybych nebyla podle jeho představ. Lidi píšou: co si to našel. On si našel to, co se mu líbí. On ví přesně, jaká jsem uvnitř. Manžel dá na takové věci. On není úplně vzhledový typ. Nemá rád ženské, které jsou přehnaně krásné. Když to bude modelka, ale v hlavě bude vyhrabaná, tak s ní nebude."

Manželovi se líbím taková, jaká jsem

Hokejový trenér Vladimír Růžička si své ženy velmi váží i pro kvality, o kterých už třeba hejtři nemají ani tušení. Marie totiž rozhodně nepatří mezi slečinky, které by se bály postavit k plotně nebo se postarat o domácnost. S takovou ženou by ostatně ani Vladimír nechtěl být.

"Nesnáší hloupé ženy, které nemají srdce a rodinné cítění. On nenávidí ženy, které se nepostaví k plotně. Kdybych nevařila, tak by se mnou nebyl. Mrzí mě, že si lidi myslí, že tady sedím na zadku, nohy na stole, jenom si chodím na vlasy, nehty a tohle. Já jsem se vždycky o sebe starala a starat se budu. Pro někoho je to přes čáru, pro mě je to akorát. Já se ale starám o rodinu. Žiju pro ně. Jen říkám, že kdybych stála jako člověk za prd, tak by se mnou manžel nebyl. Každý, kdo zná Vláďu a ví, jakou měl manželku, tak ví, že asi nebudu zlá a špatný člověk, když si mě našel."

Mnoho zlých komentářů míří zejména k opálení, kterému Marie propadla a líbí se jí. Přiznala, že je to zlozvyk, ale nechápe, že mají lidi potřebu tyhle povrchnosti řešit.

"Každé město je jiné, ale tady strašná spousta lidí chodí do solárka a má opálení. Jenom u mě se to řeší. Tak jsem opálená. Je to můj blbý zlozvyk. Nebudu lhát. Já si nepamatuju, kdy jsem byla úplně bílá. To je ale jedno ne? Tak jsem opálená," řekla se slovy, že když jsou určité komentáře přes čáru, tak je smaže a dál neřeší. Dřív je ale nesla velmi těžce.

Komentáře mažu. V blokaci mám půlku Česka

"Já tvrdím jednu věc. Já si budu mít na svém profilu, co chci. Když mě tam ti lidi urážejí, tak to mažu. Proč bych si to měla číst? A to není tím, že bych s tím nebyla smířená. Já jsem smířená s tím, že mě lidi nemají rádi, přestože mě neznají a nikdy se mnou nemluvili. Já budu mít na sociálních sítích to, co chci. Je mi jedno, co si kdo myslí. A budu blokovat. Mám v blokaci půlku republiky. Nechci negativní lidi a negaci. Za sedm let vztahu jsem zažila tolik negace, co jsem snad nezažila za celý život. Nepotřebuju to ještě číst na svých sociálních sítích.

Myslím si, že ty hejty nás ještě víc sbližují. Určitě nás nerozdělí. Máme to doma dané. Pamatuju si ty začátky, kdy jsem neustále panikařila a brečela a Vláďa mě uklidňoval," svěřila se s tím, že hejty čte jen na sociálních sítích. V reálném životě si jí nikdo nikdy nedovolil cokoli vytknout.

"Člověk se maže, to vám pomáhá. Jsou tam ochranné faktory. Ono to vypadá, že v solárku spím, ale já tam nechodím tak často. Na to, že jsem blondýnka, tak se dobře opaluju. Do očí mi v životě nikdo nic neřekl. To si nikdo nedovolí. Vše se říká za zády. Fascinuje mě, že si každý myslí, že mě zná. Ale lidi, kteří mě doopravdy znají, bych spočítala na prstech jedné ruky."

Měla jsem spousty kamarádek. Kdysi

"Dřív jsem měla tolik kamarádek, a zůstala mi možná jedna. Nevím, jestli je to závistí. Je to těžké. Ony to viděly ty holky, jak je na mě manžel hodný. Že mi koupí tohle, zařídí tamto. Jestli si řekly, proč ona jo a já ne. Vždycky jsem byla upřímná a budu. Nemá to nic společného s tím, že jsem Růžičková.

I když jsem nebyla s Vláďou, tak jsem věci řešila rázněji, než dneska. Kvůli tomu, že jsem s ním, se víc krotím. Dřív, kdyby mi někdo něco řekl, tak by dostal facku a šel by. Bohužel to není nejlepší řešení, ale dřív jsem to tak dělala. Dneska si to nemůžu dovolit, aby se na mně někdo šel léčit. To si nemůžu dovolit. Třikrát si rozmyslím, než něco udělám nebo řeknu. Je to tím, že jsem upřímná a mé kamarádky neunesly, jak se to se mnou posouvá. Jak se ke mně Vláďa chová. že nemám zapotřebí tamhle někde lítat a zdržuju se doma a jsem s ním. Tak si myslím, že se proto ty kamarádky začaly odbourávat," uzavřela Marie.

Další rána pro Veronicu Biasiol. Po vlně hejtů během Miss jí ublížila vlastní maminka. Kráska přiznala velké zklamání

Související články

Další články

Nejnovější kauzy