Trendy
válka na Ukrajině Výměna manželek 2024 Sedm schodů k moci Survivor 2024

Marie Růžičková je nepoučitelná: Natáčí se za volantem a hazarduje se životem

Marie Růžičková opět hazarduje za volantem.
Zdroj: Se souhlasem Marie Růžičkové/eXtra.cz - koláž
+ Dalších 12 fotografií
Hazard

Žena bývalého hokejisty Vladimíra Růžičky, Marie Růžičková, se opět natáčí při řízení. Není to tak dávno, co na svém Instagramu prezentovala svou palubku auta, uběhla nějaká doba a Marie to udělala znovu. Není asi nutné připomínat, že použití mobilu za volantem je vysoce nebezpečné. Své by k tomu mohla říct influencerka Nela Slováková, která kvůli této kratochvíli totálně sešrotovala své auto. 

Marie Růžičková je na sociálních sítích dost kritizovanou osobou. Ať už se jedná o její vzhled, nebo její činy, žena bývalého hokejového trenéra hejty od fanoušků nesnáší moc dobře. Sama ale nepodniká věci, aby se kritiky vyvarovala. Zase se totiž natočila mobilem při řízení auta.

Jako influencerka má na svém profilu přes 6100 sledujících. Není zrovna moc příkladné se takto veřejně ukazovat. Přitom sama redakci eXtra.cz přiznala, že její manžel Vladimír nesnáší hloupé ženy. Co jí na to asi řekne tentokrát?

Tohle už tu bylo a jak to dopadlo

Natáčení při řízení je opravdu nebezpečné. Svědkem je vítězka Hotelu Paradise Nela Slováková, která kvůli této chybě nedávala pozor a skončila nabořená v kamionu. "Dopravní nehoda se stala krátce po 08:30 na kótě 1,5 kilometru dálnice ve směru do České republiky. Podle dosavadních informací řidička vozidla narazila do návěsu nákladního vozu, stojícího jako poslední v koloně," informuje slovenská policie na Facebooku.

Naštěstí měla Nela velké štěstí a vyvázla bez zranění. V autě měla ještě svého malého pejska, který je také v pořádku. Ale pozor na to, takovéto varování není radno brát nadarmo. A nad tím by se měli všichni zamyslet včetně Růžičkové.

Eva Podzimková o odmítnutí postelových scén: Přijdu si stará, je to trapné, říká

Související články

Další články

Nejnovější kauzy