Trendy
válka na Ukrajině válka v Izraeli StarDance 2023 Big Brother 2023 StarDance 2023: kompletní přehled

Marie Růžičková další děti nechce: Nelíbí se mi, v jaké době žijeme, říká znechuceně

Vladimír a Marie Růžičkovi.
Zdroj: Se svolením Marie Růžičkové
+ Další 3 fotografie
Rodina

Ještě nedávno Marie růžičková pro eXtra.cz říkala, že by se druhému dítěti nebránila. Teď ale otočila o 180 stupňů. V živém vysílání na Instagramu se na toto téma rozpovídala a přiznala, že dalšího potomka už nechce. Podle manželky Vladimíra Růžičky za to může špatná doba.

Marie Růžičková má s Vladimírem Růžičkou pětiletou dceru Lejlu, která manželce hokejového trenéra dělá velkou radost. Vzhledem k tomu, že Marii je 34 let, ještě by minimálně jedno dítě mít mohla. Na to se ostatně také redakce eXtra.cz nedávno ptala. „Teď jsme ve fázi, kdy říkáme ne. Přiznávám ale, že se doma o dítěti bavíme,“ přiznala Růžičková.

Podle manželky hokejové legendy byl proti především Růžička. „Manžel říká, že ještě máme dva roky. Dokud nebude dceři sedm, můžeme mít další,“ vysvětlila Růžičková s tím, že by neradi měli doma "dva jedináčky" a sedm let je podle nich mezní věkový rozdíl, pak už by děti ve vývoji i zájmech byly moc daleko od sebe. Jenže jak se teď ukázalo, nic takového nebude.

Je to zlá doba

Marie v živém vysílání na Instagramu otočila o 180 stupňů a veškeré spekulace o dalším miminku šmahem vyvrátila. "Ne, žádné další dítě už nechci," překvapila Růžičková své fanoušky. Ti se tak následně začali doptávat, proč zaujala takový postoj.

"Nelíbí se mi, v jaké době žijeme. Nedávno tu byla pandemie covidu, teď je tu válka na Ukrajině. Je to zlá doba, celkově se k sobě lidé nechovají hezky a nelíbí se mi, co se teď děje. Není to nic pro další dítě," vysvětlila svůj postoj. Lejla tak bude, zdá se, jedináček.

Nepekla kvůli smrti babičky

To ale na druhou stranu znamená víc dárků. Růžičková sama řekla, že už se rodina na Vánoce těší a že i letos bude péct cukroví. Loni toho nebyla ze smutného důvodu schopná. "Umřela mi babička a já měla pečení cukroví spojené právě s ní," vysvětlila. "Letos ale péct budu. Jsem vyučená cukrářka, vždyť by to byla ostuda, kdybych nepekla," dodala s úsměvem.

Promotéři Clashe odtajnili další porci bizáru: Sumo zápas, dívčí řežba, kontroverzní Laduška i velké překvapení

Související články

Další články

Nejnovější kauzy