Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Like House Libuše Šafránková

Nejnovější kauzy

Marie Rottrová prozradila tajemství své krásy: Díky čemu vypadá v 78 letech tak úžasně

Zdroj: Showpix.cz
+ Dalších 7 fotografií
krása
Zpěvačka Marie Rottrová patří mezi celebrity, které jednoduše nestárnou. Ve svých 78 letech vypadá o 30 let mladší a postavu má jako lusk. Její fanoušci se diví, jak je možné, že vypadá tak skvěle. Marie nyní tajemství své krásy prozradila.

Na plastické zákroky nikdy ani nepomyslela, přesto Marie Rottrová ve svých 78 letech vypadá, jako by snad vypila elixír mládí, dokonce snad ještě lépe než na počátku 90. let. Spoustu jejích fanoušků proto zajímá, co za její krásou a mladistvým vzhledem stojí.

V Show Jana Krause zpěvačka tajemství své krásy prozradila. „Já mám asi štěstí, že to máme v rodině. Můj tatínek se dožil velmi vysokého věku a vůbec neměl vrásky, moje maminka vlastně taky. A můj brácha, který je o dva roky mladší než já, vypadá strašně mladě. Je vysoký, štíhlý, vypadá moc dobře. Moji rodiče byli asi dobrý pár,“ řekla Rottrová s tím, že na plastiku by nikdy nešla.

Za Mariinou štíhlou postavou stojí její střídmost. Prozradila, že si dá cokoliv, na co má chuť, jí ale jen po malých porcích. Denně prý dělá zeleninové saláty a k pokrmu si s chutí vychutná sklenici vína. Naopak na dezerty po obědě ji neužije.

Sebekritická Marie Rottrová

Jakkoliv si mohou její fanynky říkat, že by před osmdesátkou chtěly vypadat jako ona, sama Marie je velmi sebekritická. V talkshow prozradila, že právě proto nikdy v televizi nesleduje pořady, ve kterých vystupovala nebo které moderovala.

Související články

Další články