Trendy tagy válka na Ukrajině Výměna manželek 2023 Survivor 2023 Petr Pavel

Marie Pojkarová ukázala bydlení a promluvila o smrti své lásky: Puklo mu srdce

Marie Pojkarová ukázala bydlení a promluvila o smrti své lásky: Puklo mu srdce
Zdroj: profimedia.cz
+ Dalších 22 fotografií
galerie
Zpěvačka Marie Pojkarová (64) to nemá v poslední době vůbec jednoduché, ale i přesto se snaží držet si svůj životní optimismus. Marie působí jako hudebnice už desítky let, ale do povědomí široké veřejnosti se dostala hlavně díky nesmrtelné písničce Pejskové se koušou. Marie pozvala redakci eXtra.cz do svého bytu a ukázala, jak bydlí. Kromě toho se svěřila s tím, že ji před lety opustila její velká životní láska.

Marie Pojkarová (64) je pro mnohé bizarní zpěvačka, která se dostala do povědomí lidí songem Pejskové se koušou nebo klipem s Bohušem Matušem, který se stal "hitem" internetu. Marie za své kontroverzní umění dostala dokonce anticenu Zlatý David za nejhorší zpěvačku, kterou má vyvěšenou v ložnici.

Jak sama říká, člověk si ze sebe musí umět dělat legraci. Marie Pojkarová je ale ve skutečnosti velmi silná žena, se kterou se život vůbec nemazlil. Před pár měsíci zasáhla zpěvačku tragická událost.

Její teprve šestitýdenní vnučka Valerie zemřela za dosud nezjištěných příčin, spekuluje se ale i o alkoholu u matky dítěte a možném zalehnutí. Marii se při vzpomínce na vnučku zalijí oči slzami, ale i přes všechna příkoří se snaží být stále pozitivně naladěná a optimistická.

Zpěvačka pozvala redakci eXtra.cz k sobě domů a ukázala, jak bydlí. Ve dveřích vás přivítá dobře naladěná šarmantní paní s úsměvem od ucha k uchu a provede vás celým svým bytem, který není sice kdo ví jak velký, ale je vkusně zařízený a útulný. Do galerie se můžete podívat, jak to u Marušky Pojkarové vypadá.

Životní lásce puklo srdce

Málokdo ví, že zpěvačka byla ještě před pěti lety až po uši zamilovaná a šťastná vedle svojí lásky. Bohužel i její osudový muž odešel na věčnost. "Měla jsem přítele, bylo mu čtyřicet let. V roce 2015 mu bohužel prasklo srdce a zemřel," svěřila se Marie Pojkarová eXtra.cz. "Musela jsem se s tím smířit, co se dalo dělat," dodala smířeně.

Vyřazený Pítr ze Survivoru o vztahu s Gábi: Jak s jejich láskou zamávaly drby o Andree

Související články

Další články

Nejnovější kauzy