Herečka Marie Doležalová (30) a její tanečník a zároveň přítel Marek Zelinka (30) to od tance vzali přes reklamu až po veřejný orgasmus! Budou totiž společně moderovat akci, na které se bude mluvit pouze o sexu s velkým finále!

Maruška a Marek spolu vyhráli taneční soutěž StarDance, zanedlouho potom oznámili, že tvoří pár, a nyní dostávají jeden kšeft za druhým. Jasně, je to tím, že plesová sezona je v plném proudu a oni dva dělají předtančení za nemalé peníze. Podobně jako to dělá Taťána Kuchařová…

Dnes už ale víme, že všechny nabídky nejsou jen na taneční čísla. Tento mladý pár dostává nabídky i na moderování různých akcí a vůbec se nebrání ani těm kontroverzním. Naposledy například přijali nabídku na odmoderování představení nového produktu jedné firmy, která vyrábí kondomy a lubrikační gely.

„Rádi bychom vás pozvali na večer věnovaný orgasmu tak, jak jste se s ním možná ještě nesetkali. Rovnoprávnost pro všechny ženy tu bude rozhodující. Orgasmus vám přiblížíme z různých úhlů pohledu, nahlédneme pod pokličku tajuplných mágů v oboru partnerských vztahů, a především vám odhalíme tajemství ukryté v malé kouzelné lahvičce,“ přesně takhle zní pozvánka od na první pohled nevinné Marušky a jejího přítele.

Rozhodně se tedy o tomto páru dá říct, že se ničeho nebojí a nemají zábrany. Snad se jim tento kšeft vyplatí, je totiž otázkou, zda je fanoušci v této pozici zaprodaných propagátorů orgasmů přijmou…